Хіти тижня. Як Зеленський боротиметься з корупцією: Команда Зе озвучила своє бачення

Команда кандидата в президенти Володимира Зеленського запропонувала нову схему боротьби з корупцією в Україні, згідно з якою покарання за подібний злочин "має перевищувати всі можливі вигоди від неї".

Володимир Зеленський

Пропозиції опубліковані в Telegram-каналі "Команда Зеленського". Підкреслюється, що "винаходити велосипед не потрібно", а почати боротися варто з відсутністю політичної волі, передають Патріоти України.

"Помилково сподіватися, що наскрізь корумпована державна система буде мати бажання позбавити себе харчової бази. Для старих політиків корупція – це те ж саме, що вода для риби. Стара "політична еліта" проти корупції – це теж, що і бджоли проти меду", – сказано в повідомленні.

Нова антикорупційна система повинна:

  • забезпечити реальну незалежність всього ланцюжка відповідних органів;
  • скасувати недоторканність;
  • забезпечити чесне і справедливе суддівство за допомогою міжнародного Вищого економічного суду.

Вона передбачає зміну функцій силових структур, максимальну декриміналізацію економіки та збільшення покарання для корупціонерів.

Крім того, команда Зеленського хоче максимально залучити громадян до викриття корупції через систему винагород.

Також у політика пропонують ініціювати звернення до західних правоохоронців із проханням почати антикорупційні розслідування проти тих українських корупціонерів, які встановлені українськими антикорупційних органами.

СБУ затримала коригувальницю росіян, яка готувала нові атаки на об'єкти в Одеській області (фото)

п’ятниця, 22 вересень 2023, 11:44

В Одеській області затримали коригувальницю, яка готувала ворожі повітряні атаки по 9 об’єктах в регіоні. За даними слідства, жителька Чорноморська регулярно їздила маршрутним таксі територією регіону та фіксувала місця базування і переміщення українсь...

ЗСУ встановили вогневий контроль над трасою Бахмут - Горлівка й ускладнили логістику армії РФ, - Євлаш

п’ятниця, 22 вересень 2023, 11:28

Українські Збройні сили продовжують наступальні операції на Бахмутському напрямку та мають певні успіхи. Зокрема, їм вдалося встановили контроль над трасою Бахмут - Горлівка, що суттєво ускладнило рух і логістику окупантів, передають Патріоти України. ...