
Екс-міністр оборони України Андрій Загороднюк розкритикував нові домовленості на переговорах у Мінську з представниками терористів. Про це він написав у Фейсбуці, передають Патріоти України.
Загороднюк зазначив: "Це не "внутрішній конфлікт". Це - агресія РФ. Всі ці роки Росія намагалася стати посередником, а не єдиною причиною війни. Якби мене не звільнили тиждень тому, день моєї відставки був би сьогодні".
Нагадаємо, 11 березня у Мінську було підписано домовленості про створення органу, яким фіксується суб'єктність ОРДЛО, а Росія в статусі гаранта-спостерігача, опинилася нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.
Колишній учасник дуету Modern Talking, німецький музикант Дітер Болен заявив, що перемога України над Росією була б «найгіршим сценарієм», адже після цього «може початися світова війна», передають Патріоти України з посиланням на Berliner Zeitung. Зазн...
Речник президента Польщі Рафал Лескевич в інтерв'ю Polsat News заявив, що орден Білого орла, який президент України Володимир Зеленський відправив "Новою поштою", був отриманий, передають Патріоти України . Лескевич додав, що повернуту нагороду "переда...