Хіти тижня. "Якби мене не звільнили, я би пішов у відставку сьогодні", - екс-міністр оборони Зеленського

Андрій Загороднюк обурений домовленостями, які підписали у Мінську.

Екс-міністр оборони України Андрій Загороднюк розкритикував нові домовленості на переговорах у Мінську з представниками терористів. Про це він написав у Фейсбуці, передають Патріоти України.

Загороднюк зазначив: "Це не "внутрішній конфлікт". Це - агресія РФ. Всі ці роки Росія намагалася стати посередником, а не єдиною причиною війни. Якби мене не звільнили тиждень тому, день моєї відставки був би сьогодні".

Нагадаємо, 11 березня у Мінську було підписано домовленості про створення органу, яким фіксується суб'єктність ОРДЛО, а Росія в статусі гаранта-спостерігача, опинилася нарівні з Німеччиною, Францією та ОБСЄ.

Новофедорівка була "анонсом" серії ударів по Криму, далі буде Кримський міст, - Жданов

четвер, 11 серпень 2022, 8:58

Удар України по аеродрому в окупованому Криму був лише першим кроком і своєрідним "анонсом" для російських загарбників, що будуть і наступні удари, передають Патріоти України. Таким чином Україна показала, що вона зможе наносити вогневе ураження на всю...

ЗСУ перехоплюють ініціативу у війні: Експерт назвав 3 причини, чому окупанти "гальмують наступ"

четвер, 11 серпень 2022, 8:47

Російська армія останнім часом забуксувала з наступом, вони вже не ведуть таких активних дій, як приблизно два місяці тому, передають Патріоти України. На півдні України окупанти переважно лише ведуть оборону. На Донбасі можна помітити наступальну акти...