Хіти тижня. "Якщо написано "РФ", то це - порожнє місце": Росіян розлютив вчинок Трюдо на саміті в Японії

На саміті G20 Джастін Трюдо сів на місце Путіна.

Джастін Трюдо. Фото: скріншот з відео.

У мережі активно обговорюють вчинок прем'єр-міністра Канади Джастіна Трюдо на саміті G20 в Японії. Так, він сів на місце президента РФ Володимира Путіна, чим викликав хвилю обурення у російських користувачів. Відповідне фото опубліковано в Twitter Nasha Canada Newspaper, передають Патріоти України.

Воно зібрало понад 700 лайків. "На саміті G20 Трюдо сів на місце Путіна. Коли у нього запитали, навіщо він це зробив, Джастін відповів: "Мені сказали, що якщо написано "Російська Федерація", значить, це – порожнє місце", – підписали фото.

"У Трюдо виходить шизофренія в гострій формі? Все з "порожнім місцем" розмовляє, руки тисне", "Кожному трюдо хочеться побути іноді путіним", "Канада - найавторитетніша країна!" Навіть ось це смішніше, безтолоч", "Все було трохи не так. Коли ВВП підійшов, Трюдо підскочив і, з поклонами: "Сідайте, я – погрів!" – розсердилися росіяни.

Але знайшлися і користувачі, які посіли іншу позицію. "Трюдо не міг так сказати, просто з однієї причини, що він не дурень, на відміну від деяких", "Має право, якщо до нього звертаються з проханнями мешканці цієї території", "Ну це фейк. Навіщо опускатися до рівня Росія24?" – написали інші.

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...

З архіву ПУ. "От що самотність і ізоляція роблять з психікою діда": Політтехнолог Голобуцький - про Миколу Азарова (скріншот)

четвер, 24 червень 2021, 4:00

"Азаров щиро вважає, що головним сенсом всього життя сина Хрущова було визнати, що "прем'єр Азаров - найкращий з усіх прем'єрів України". От що самотність і ізоляція роблять з психікою діда", - написав політтехнолог Голобуцький на своїй сторінці у соцм...