Хіти тижня. "Якщо ви вже заговорили про розмальовані двері": Авакову показали протигаз і фото вбитого хлопчика (відео)

Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову у Верховній Раді показали протигаз і фото вбитого 5-річного Кирила Тлявова. Міністр був на позачерговому засіданні парламенту, де розглядалося питання про засудження акції протесту під Офісом президента, повідомляють Патріоти України.

"Як виглядає цинізм і лицемірство? Це коли в країні катастрофічна ситуація захворюванності на ковід. Коли в країні провал судової реформи. Портнови і Вовки торжествують, а президент Зеленський цементує недоторканність мафії в мантіях. Це коли діра в бюджеті, а переговори з МВФ зірвано. Коли сьомий рік війни, а у них розумієте - двері. Але всі ці питання не стали причиною нашого позачергового засідання. Причиною стали розмальовані двері", - сказав депутат від "Голос" Роман Лозинський.

В цей час Аваков і його заступник Антон Геращенко не слухали виступ, а сміялися із депутатами з групи "Партія "За майбутнє" Анною Скороход і Антоном Поляковим, яких позаторік вигнали з фракції "Слуга народу".

"Але ці двері і те, що ви з ними носитесь - це страх перед вулицею, людьми і бажання всім закрити роти. Цього зробити не вдастся. Якщо ви вже заговорили про двері, то принесіть із собою двері з Переяславського відділу поліції, де п'яні менти вбили п'ятирічного Кирила.

Якщо ви вже заговорили про двері, то принесіть із собою протигаз, схожий на цей, який одягнули на українку і ґвалтували цілу ніч у відділку поліції. Це вас не стурбувало. Зрештою, принесіть двері з камери СІЗО, де сидить Андрій Антоненко, Сергій Стерненко", - заявив депутат.

Відреагував на цмикання Садовим американців?: Хомчак закликав чиновників не сіяти паніку

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:05

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак закликав представників органів державної влади та місцевого самоврядування не розпалювати панічні настрої в суспільстві і не сприяти створенню "не визначених законом воєнізованих формувань". Частков...

Ніяк від дня народження не оговтається? "Слуга народу" Богуцька під час голосування в Раді насолоджувалась переглядом кіно (відео)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 22:35

За словами кореспондента, під час голосування в одному вусі Богуцької був підключений до смартфону навушник, а на екрані телефону – ішов фільм. Це не завадило "служниці" реагувати на заклик головуючого голосувати - Богуцька натиснула кнопку "утримуюся"...