Хіти тижня. "Японці можуть відібрати Курили військовим шляхом": У Росії панікують через останні кроки японського уряду

Заступник голови Асоціації розвитку Курильських островів і Сахаліну Іван Кульньов зробив несподівану заяву про те, що Японія може почати військовий конфлікт з Росією через приналежність Курил, передають Патріоти України із посиланням на росЗМІ.

Експерт вважає, що влада Японії не заспокоїться з цього питання і буде домагатися від Росії відмови від Курил. «Поставити крапку в територіальній суперечці просто необхідно. Треба жорстко оголосити, що Японія в 2009 році прийняла недружній акт, з цим миритися ми не можемо», - заявив Кульньов. Також він зазначив, що влада Росії нібито сама підштовхує Японію до спроб забрати Курили, оскільки з того часу, як парламент Японії визнав Курильські острови своєю територією, Кремль провів майже 30 вироків про підписання мирного договору з Токіо.

Кульньов впевнений, що влада Росії сильно помилилася, коли вирішила впроваджувати програму щодо спільного освоєння Курил. Крім того, експерт вказав на те, що згідно із законом японська влада повинна докладати всіх зусиль для повернення островів, і Японія вже витратила багато, тому в перспективі не виключений військовий конфлікт. Кульньов додав, що Москва проводить невиразну і неясну політику, саме з цієї причини в перспективі він бачить серйозний конфлікт.

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...