Хіти тижня. Ятаган у спину: ​Туреччина передасть США всю документацію по "не имеющим аналогов в мире" С-400, приїхали. Москва в гніві та паніці

Новітній зенітно-ракетний комплекс Росії і без того вже здобув далеко не кращу репутацію щодо протидії винищувачам 5-го покоління та ударним безпілотникам. Тепер вразливі місця С-400 стануть остаточно зрозумілими фахівцям НАТО

Туреччина погодилася "усунути стурбованість" Вашингтона з приводу зенітно-ракетних систем виробництва Росії З-400 "Тріумф". Відповідну заяву зробив глава Міноборони Туреччини Хулуси Акар в своєму офіційному акаунті в Twitter, зазначають Патріоти України.

США відмовлялися продавати Анкарі свої винищувачі 5-го покоління F-35 Lightning II через С-400, партію яких закупила Туреччина. У Вашингтоні побоюються витоку характеристик свого літака. Акар зазначив, що Туреччина "готова усунути питання з боку США щодо відповідності С-400 і F-35". Він також додав, що безпека програми F-35 є питанням безпеки і пріоритетом для Анкари.

Слова турецького міністра роз'яснив головний редактор російської радіостанції "Ехо Москви", близький до Кремля Олексій Венедиктов. "Турки дуже хочуть F-35 і тому планують передати США технічну документацію по купленим С-400. Приїхали", - написав Венедиктов на своєму каналі в Telegram.

Варто відзначити, що покупка Туреччиною партії російських систем ППО "Тріумф" загострила відносини Вашингтона і Анкари. Через це Америка відмовилася продавати Туреччини F-35 в зв'язку з побоюваннями, що за допомогою С-400 росіяни можуть отримати технології американського винищувача.

З архіву ПУ. Ворог не спить: На Миколаївщині осквернили пам'ятник на місці масової страти євреїв, згадавши і Зеленського, і "95 квартал"

середа, 30 вересень 2020, 3:00

Злочин у переважно російськомовному регіоні стилізовано під акцію "біндєр", хоча почерк російської агентури. Москва дуже незадоволена послідовності зовнішньої політики України, не зважаючи на зміну влади, і прагне коректив. У селі Богданівка Миколаївсь...

Хіти тижня. Катам рідного народу не залишитись анонімами: Ролик про те, як штучний інтелект "зриває маски" з ОМОНу Лукашенка, стало хітом мережі (відео)

середа, 30 вересень 2020, 0:35

Силовиків попереджають, що за злочини доведеться рано, чи пізно відповідати, а сусіди незабаром знатимуть, хто бив та знущався над ними та їхніми дітьми. - Тисячі людей навколо матимуть персональний рахунок до кожного з душогубів Лукашенка. Білоруський...