Хіти тижня. ​Євген Кисельов почав працювати в авторській програмі на новому телеканалі Ахметова

Телеведучий Євген Кисельов, котрий нещодавно залишив телеканал "Прямий", в січні починає працювати на телеканалі "Україна 24", який належить Рінату Ахметову. Про це повідомив Telegram-канал Klymenko Time, зазначають Патріоти України.

Відомо, що авторська програма журналіста "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" стартує 19 січня. Ефір буде проходити по неділях о 21:00.
Наприкінці серпня журналіст заявив про припинення роботи в якості ведучого на телеканалі "Прямий". Він повернувся до формату інтерв'ю на "Радіо НВ", головний редактор которго Валерій Калниш відзначав, що Кисельову завдяки досвіду буде легко розговорити своїх співрозмовників, не обов'язково політиків.

Хіти тижня. Плювок в обличчя українцям: Нардеп Рабинович показав, як відпочиває у Москві (фото)

понеділок, 17 лютий 2020, 9:00

Одіозний політик відправився до своєї внучки, яка живе разом з дочкою в столиці РФ. Одіозний нардеп Вадим Рабинович опублікував знущальний пост з Москви, показавши фотографії прогулянки по Красній площі. При цьому він заявив, що до нього ставляться доб...

Скільки українців готові вийти на новий Майдан і взяти в руки зброю: Соціологи оприлюднили дані

понеділок, 17 лютий 2020, 8:24

Центр соціальних та маркетингових досліджень Socis у лютому 2020 року поцікавився, в якій формі українці готові захищати свою громадянську або політичну позицію, передають Патріоти України. Згідно з результатами цього опитування, більшість українців - ...