Хіти тижня. ​Євген Кисельов почав працювати в авторській програмі на новому телеканалі Ахметова

Телеведучий Євген Кисельов, котрий нещодавно залишив телеканал "Прямий", в січні починає працювати на телеканалі "Україна 24", який належить Рінату Ахметову. Про це повідомив Telegram-канал Klymenko Time, зазначають Патріоти України.

Відомо, що авторська програма журналіста "Реальна політика з Євгеном Кисельовим" стартує 19 січня. Ефір буде проходити по неділях о 21:00.
Наприкінці серпня журналіст заявив про припинення роботи в якості ведучого на телеканалі "Прямий". Він повернувся до формату інтерв'ю на "Радіо НВ", головний редактор которго Валерій Калниш відзначав, що Кисельову завдяки досвіду буде легко розговорити своїх співрозмовників, не обов'язково політиків.

"Кнопочка" сама заробила?: "Слуга народу" засвітила в Раді елітний годинник Hublot (фото)

середа, 2 грудень 2020, 11:59

В той час, як мінімальна зарплата українців складає 5 тисяч гривень, Олена Криворучкіна дозволила собі розкішну річ у 153 мінімальні зарплати. Народний депутат від "Слуги народу" " Олена Криворучкіна, яку раніше "застукали" за пікантним листуванням в п...

Скреп дотиснули: Кремль погодився на розміщення турецьких миротворців в Карабасі

середа, 2 грудень 2020, 11:46

Москва фактично погодилася з офіційною присутністю турецького миротворчого контингенту в Нагірному Карабасі з тими ж функціями і повноваженнями, як і у російського.​. Зазначається, що за підсумками недавніх переговорів Москва і Анкара все ж підписали п...