Хіти тижня. "Європейська солідарність" з протестним рухом всіх патріотів: Сьогодні наступив кінець Мінську, підписання "формули Путіна" - це капітуляція України, - Порошенко (відео)

Новина про погодження "Формули Штайнмаєра" викликала бурхливу реакцію у п1ятого президента України та його політичної сили, зазначають Патріоти України. Через соціальні мережи було поширина наступна заява.

"Підписання формули російського походження - формули Путіна, де-факто, означає послаблення або навіть і зняття санкцій проти Росії, легітимізації окупованого Росією Донбасу, легітимізації незаконного референдуму Криму і незаконної анексії Криму.

Ми твердо наголошуємо: ми ніколи не підемо на це, солідаризуємося з тими акціями і закликами, які сьогодні лунають серед ветеранів.

Ми не дамо зруйнувати Українську державу!"

Нагадаємо, сьогодні ввечері президент Зеленський на брифінгу заявив, що "Формула Штайнмаєра" в українській трактовці не означає вибори до виведення російських військ.

Російські окупанти вирішили оголосити мобілізацію на захоплених територіях Херсонщини. Готуються списки

середа, 28 вересень 2022, 5:05

Окупаційна влада Херсонської області видала розпорядження про проведення мобілізації у Херсонській області. Про це повідомляють російські Telegram-канали. Зокрема пабліки поширюють фото документа, у якому йде мова про підготовку мобілізації на територі...

Більше HIMARS: США готують для України новий пакет військової допомоги на понад $1 млрд - Reuters

середа, 28 вересень 2022, 4:43

Сполучені Штати готують новий пакет військової допомоги на суму 1,1 мільярда доларів для протистояння України проти Росії на тлі так званих "референдумів", проведених РФ на окупованих територіях. Про це пише Reuters із посиланням на офіційних осіб США....