Хіти тижня. Їх 13%: Цимбалюк назвав головного ворога України після Росії (відео)

Команда Зеленського каже, що вони Порошенка хочуть люструвати і його людей, забуваючи про головну небезпеку.

Роман Цимбалюк. Фото: скріншот з відео.

Крім боротьби з Росією Україна не повинна забувати і про її п'яту колону на своїй території – партію "Опозиційна платформа - За життя", яка показала другий результат на парламентських виборах. Адже саме ця політсила всіляко виправдовує дії країни-агресора і заперечує факт військового вторгнення, зазначив український журналіст Роман Цимбалюк у ефірі телеканалу ATR, передають Патріоти України.

"Росіян роззомбувати неможливо. Давайте хоча б спробуємо поставити собі питання: може, нам хоча б відстояти свою країну, хоча б те, що залишилося? Тому що 13% у партії Путіна в Україні", – обурився він.

"Ось команда Зеленського каже, що вони Порошенка хочуть люструвати і його людей. Але насправді головною загрозою і з точки зору політики, і не тільки політики є саме ось ці хлопці, які спочатку тут нам розповідають, що немає ніякої війни, Росія – друг, Крим ми загубили, йшли і загубили, а завтра вони прийдуть з автоматами", – застеріг Цимбалюк.

З архіву ПУ. Зеленського кинуть: "Кремлю потрібен крах України", - Портников

субота, 24 жовтень 2020, 19:30

"Після того, як українська делегація в Мінську погодилася з горезвісною "формулою Штайнмаєра", питань все одно залишилося більше, ніж відповідей. Хоча деякі відповіді можна дати вже сьогодні - і без Володимира Зеленського", - пише у своєму блозі 2 жовт...

"Нефартовый какой "Призрак" оказался: на Донбассе погиб очередной "полевой командир", - Казанський

субота, 24 жовтень 2020, 19:12

Олексій Марков народився у Москві, але чомусь вирішив, нібито Україна - це його земля. "На Донбассе погиб очередной полевой командир "ЛНР" – Алексей Марков из Москвы (типичный заблудившийся "шахтер")", - пише журналіст Денис Казанський на своїй сторінц...