Хіти тижня. "Їх зацікавила колекція Пороха, але не цікавлять колекції Табачника, Медведчука. Дебеерівська ср...нь повинна на колінах просити вибачення", - український письменник

Музей Івана Гончара давно став для всіх свідомих українців своєрідною святинею, одним із центрів українства.

Юрій Винничук. Фото: Дзеркало тижня.

"Ніхто не любить політиків-слабаків. А наш Цахес саме такий. Те, що він сьогодні влаштував зі своєю штатною мадам Пупкіною, видає всі його хворобливі фобії і водночас заказуху Пуцькіна. Маніякальне бажання посадити Пороха перетворюється в бездарний тупий фарс. Це скидається на потуги Моськи вкусити Слона. Вкусити не може, то хоч дзявкне", - пише Юрій Винничук на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Їх зацікавила колекція Пороха, але не цікавлять колекції Табачніка, Медведчука, безлічі нардепів, міністрів, податківців та митників, які теж збирають колекції.

Тому всі, хто бере участь у цьому дикому фарсі, будуть люстровані і опиняться в кращому випадку в Ростові. На своїй історичній родінє.

Музей Івана Гончара давно став для всіх свідомих незеленських українців своєрідною святинею, одним із центрів українства. Сюди треба йти з чистим серцем і добрими намірами. Але це яничар не стосується. Вони звикли все брати штурмом. Для них нема нічого святого: ні мови, ні віри. Якщо ми і це їм подаруємо, то гріш нам ціна.

У книзі відвідувачів музею є і мій скромний запис з 1973 року, коли музей ще був приватним. А спілкування з покійним Іваном Гончарем залишило в мені неймовірно одухотворений спогад. Дебеерівська срань повинна на колінах просити вибачення і цілувати поріг, який вони топтали".

Сильна відповідь Зеленського: "Слуга народу" ще більше посилив власний кортеж і поставив "на вуха" поліцію

субота, 25 вересень 2021, 7:40

Президент Володимир Зеленський після нападу на свого першого помічника Сергія Шефіра виконує обіцянки про сильну відповідь і демонструє, що його не залякати. Зокрема "Слуга народу" посилив свою охорону – збільшений кортеж з сигнальними маячками рухаєть...

​Деніел Крейг отримав перше і дуже високе офіцерське звання ВМС Великобританії за роль Джеймса Бонда

субота, 25 вересень 2021, 7:25

Військово-морський флот Великобританії зробив незвичайний подарунок 53-річному акторові Деніелу Крейгу на честь завершення його зйомок в «бондіані». Артистові присудили звання почесного коммандера ВМС Сполученого Королівства. Це звання відповідає капіт...