Хіти тижня. "Їх зацікавила колекція Пороха, але не цікавлять колекції Табачника, Медведчука. Дебеерівська ср...нь повинна на колінах просити вибачення", - український письменник

Музей Івана Гончара давно став для всіх свідомих українців своєрідною святинею, одним із центрів українства.

Юрій Винничук. Фото: Дзеркало тижня.

"Ніхто не любить політиків-слабаків. А наш Цахес саме такий. Те, що він сьогодні влаштував зі своєю штатною мадам Пупкіною, видає всі його хворобливі фобії і водночас заказуху Пуцькіна. Маніякальне бажання посадити Пороха перетворюється в бездарний тупий фарс. Це скидається на потуги Моськи вкусити Слона. Вкусити не може, то хоч дзявкне", - пише Юрій Винничук на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Їх зацікавила колекція Пороха, але не цікавлять колекції Табачніка, Медведчука, безлічі нардепів, міністрів, податківців та митників, які теж збирають колекції.

Тому всі, хто бере участь у цьому дикому фарсі, будуть люстровані і опиняться в кращому випадку в Ростові. На своїй історичній родінє.

Музей Івана Гончара давно став для всіх свідомих незеленських українців своєрідною святинею, одним із центрів українства. Сюди треба йти з чистим серцем і добрими намірами. Але це яничар не стосується. Вони звикли все брати штурмом. Для них нема нічого святого: ні мови, ні віри. Якщо ми і це їм подаруємо, то гріш нам ціна.

У книзі відвідувачів музею є і мій скромний запис з 1973 року, коли музей ще був приватним. А спілкування з покійним Іваном Гончарем залишило в мені неймовірно одухотворений спогад. Дебеерівська срань повинна на колінах просити вибачення і цілувати поріг, який вони топтали".

В найбільш зросійщеному місті Естонії почали демонтувати пам'ятки радянським солдатам

вівторок, 16 серпень 2022, 12:16

У вівторок, 16 серпня, уряд Естонії прийняв рішення про перенесення радянських пам'яток у Нарві і Нарва-Йиесуу. Про це повідомляє естонське видання ERR. Підготовку до демонтажу танка-пам'ятника почато, у регіоні триває перенесення інших пам'яток. Повід...

Вже працює по окупантах: Під Харковом бійці ТрО самостійно зібрали реактивну установку залпового вогню (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 12:14

Бійці Ізюмського батальйону тероборони із підручних засобів змайстрували реактивну установку залпового вогню. Відповідне відео опублікували на Facebook-сторінці батальйону, передають Патріоти України. Як розповіли захисники, новостворену реактивну уста...