
15 іноземців з Близького Сходу намагалися потрапити через Білорусь до України під виглядом туристів. На пункті пропуску в Чернігівській області їх затримали прикордонники. Про це повідомили в пресцентрі Держприкордонслужби, зазначають Патріоти України.
“15 іноземців прямували рейсовим автобусом з Мінська. Під час заходів прикордонного контролю громадяни говорили військовослужбовцям ДПСУ, що прямують в нашу державу з метою туризму. Проте в ході додаткової перевірки охоронці кордону з’ясували, що іноземці, серед яких четверо підлітків, кілька тижнів тому прилетіли в столицю Білорусі та одразу ж попрямували в Гродненську область”, — ідеться в повідомленні.
Затримані розповіли, що нібито вирішили завітати до України, щоб помилуватися краєвидами Львівщини, звідки й мали повернутися додому.
Однак правоохоронців не переконав такий туристичний маршрут. Ба більше, більшість з осіб мали паспорти, видані приблизно в один період — восени поточного року. Було ухвалено рішення повернути “туристів” до Білорусі.

Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...