Хіти тижня. "Їм знадобиться ще додатково кілька місяців": Експосол України в США прокоментував ймовірність військового вторгнення Росії

Росія не відмовилась від варіанту широкомасштабної агресії проти України. Про це в інтерв’ю «Главкому» заявив Надзвичайний і Повноважний посол України у США (2015-­­2019) Валерій Чалий, зазначають Патріоти України.

«Можливо, нинішня ситуація пригальмувала їхні плани і їм знадобиться ще додатково кілька місяців. Адже ресурси на це йдуть величезні. Але підготовка триває і від варіанту широкомасштабної агресії проти України вони не відмовилися. При цьому російська верхівка не дасть наказ атакувати, знаючи, що заплатить в результаті дуже високу ціну», - сказав він.

Чалий переконаний, що якщо у військовій сфері ми матимемо крім мотивованої і добре забезпеченої армії, потужні сили на морі і можливість протидіяти авіаційним ударам, тоді це унеможливить їхні подальші кроки.

«Будь-яка атака – це не лише прориви на певній території, але й закріплення на цій території. Я слабо собі уявляю, як російські сили, навіть маючи кілька сотень тисяч солдат, зможуть утримати українську територію. Адже протидія буде всенародна», - наголосив він.

Дипломат зауважив: якби росіяни бачили, що можуть військовими засобами швидко взяти Україну під контроль, то вони б це зробили не вагаючись. Тому, на його думку, Кремль також сподівається, що вдасться підірвати Україну зсередини.

«В цій площині загрози зростають. На жаль, ці ризики посилює розбалансованість державного управління, послаблення дій у сфері безпеки, зменшення активності реформ, відсутність єднання всіх громадян в єдину політичну націю», - вважає Чалий.

Нагадаємо, що Президент Трамп запропонував Сенату затвердити кандидатуру Кейта Дейтона на посаду посла США в Україні.

З архіву ПУ. Досить цікава причина: У Росії пояснили, чому не захопили Маріуполь

понеділок, 23 листопад 2020, 23:30

Виявилося, що Маріуполь, на відміну від Донецька чи Луганська, - це "чужа земля". Так звана "армія ДНР" не захопила в 2014 році Маріуполь Донецької області, нібито, через те, що він знаходиться «на чужій землі». Про це в ефірі російського телебачення т...

Дружина Шарія захищала право Дорофєєвої крутити д...пою на Алеї Небесної сотні, - політтехнолог Голобуцький

понеділок, 23 листопад 2020, 23:20

Продюсери співачки зробили такий вибір локації свідомо – заради чистого хайпу. "Шарійова лярва знов блювонула на Україну і українське – це вона так захищала право Дорофєєвої крутити дупою на Алеї Небесної сотні, що й сама з азартом потопталась нашими м...