Хіти тижня. "Його не "заряджатимуть" вічно": Мольфарка розповіла про серйозну хворобу Путіна - ніщо не врятує

Окрім збройного конфлікту на Донбасі, існує теорія, що між Росією та Україною ведеться невидима, так звана, "окультна" війна. Про загадкову хворобу Путіна, чи працюють на ньогошамани і що буде, якщо вони перестануть це робити, в ефірі програми "Руно" на Апостроф TV розповіла карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські, зазначають Патріоти України.

Так, вона заявила, що президент Росії давно і серйозно хворий на онкологію, але його "заряджають" люди, які мають магічні здібності. “Я думаю, що, якби на нього шамани не працювали – його вже взагалі не було б. Тому що у Путіна онко, я про це говорила в одному зі своїх інтерв'ю влітку. Він серйозно хворий, але ж ви знаєте, що мольфари, шамани – це люди, які дуже добре знаються на лікуванні травами, настойками, біоенергетичному лікуванні. Аж до того, що вони можуть своєю енергетикою заряджати хвору людину, і ця людина стає на ноги. Так із 13 шаманів є кому заряджати його, я так думаю”, - розповіла мольфарка.

Вона додала, що вічно витягувати людину неможливо, і рано чи пізно це скінчиться. “Ви знаєте, це тимчасове явище, це як батарея – вона сідає, ставиться у зарядку. Його витягують, але це вічно не буде працювати. Щойно це перестануть робити, він помре”, - підсумувала Магдалена Мочіовські.

Окупанти намагалися вбити якомога більше людей: Нові деталі удару по колоні у Запоріжжі

субота, 1 жовтень 2022, 10:56

Російські військові модернізували ракети С-300, щоб вони вибухали одразу при дотику з землею. Це робиться для того, щоб під час обстрілів вбивати якомога більше людей. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час телемарафону "...

Поки росіяни без штанів воюють: Путін вийшов на сцену в куртці за 435 тисяч рублів

субота, 1 жовтень 2022, 10:50

У тому, що глава Кремля Путін давно "відірваний від реальності та народу", немає жодних сумнівів. Поки російські чоловіки "голі" та практично "босі" вирушають воювати з Україною, сам президент виходить на сцену на Червоній площі у куртці за 435 тисяч р...