
Волонтер Маруся Звіробій (Олена Самбул) після проведених у неї вдома обшуків знову звернулася до президента України Володимира Зеленського. Відповідне відео опублікував телеканал NewsOne, передають Патріоти України.
Звіробій згадала випадок з перепалкою між Зеленським та добровольцями на Донбасі і пригрозила, що якщо президент знову "нахамить захисникам України", то з ним станеться те, про що його попереджала в гучному стрімі вона і нардеп від "Європейської солідарності" Софія Федина .
"Розпіарити по всьому телебаченню вирвану з контексту розмову, що була після слів нашого товариша президента, який поїхав хамити нашим військовослужбовцям! Його попередили: якщо ти будеш грубіянити, повторюю ще раз, якщо ти будеш грубіянити військовослужбовцям, з тобою трапиться все, що там и за списком тобі пояснювали з Фединою! Якщо ще не доходить!"- гнівно заявила Звіробій.
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...
Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...