
Волонтер Маруся Звіробій (Олена Самбул) після проведених у неї вдома обшуків знову звернулася до президента України Володимира Зеленського. Відповідне відео опублікував телеканал NewsOne, передають Патріоти України.
Звіробій згадала випадок з перепалкою між Зеленським та добровольцями на Донбасі і пригрозила, що якщо президент знову "нахамить захисникам України", то з ним станеться те, про що його попереджала в гучному стрімі вона і нардеп від "Європейської солідарності" Софія Федина .
"Розпіарити по всьому телебаченню вирвану з контексту розмову, що була після слів нашого товариша президента, який поїхав хамити нашим військовослужбовцям! Його попередили: якщо ти будеш грубіянити, повторюю ще раз, якщо ти будеш грубіянити військовослужбовцям, з тобою трапиться все, що там и за списком тобі пояснювали з Фединою! Якщо ще не доходить!"- гнівно заявила Звіробій.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...