Хіти тижня. Іран погрожує не віддати родичам тіла загиблих у збитому ними українському літаку

Спецслужби в Ірані попередили сім'ї жертв з іранським громадянством, щоб вони не давали інтерв'ю перським ЗМІ за межами Ірану, якщо хочуть отримати останки своїх близьких.

Жертви катастрофи МАУ

Спецслужби Ірану почали погрожувати родичам загиблих в збитому літаку МАУ тим, що не повернуть тіла їх близьких. Це нібито трапиться, якщо іранці будуть спілкуватися з перськими ЗМІ, які працюють за кордоном, повідомляється на сторінці Iran International English у Twitter, передають Патріоти України.

"Згідно з повідомленнями, отриманими Iran International English, спецслужби в Ірані попередили сім'ї жертв з іранським громадянством, щоб вони не давали інтерв'ю перським ЗМІ за межами Ірану, якщо хочуть отримати останки своїх близьких", – йдеться в повідомленні.

У свою чергу офіційні особи Ірану запевняють, що нібито мають намір максимально підтримувати сім'ї загиблих. Як повідомляє Telegram-канал 360tv.ru, офіційний представник МЗС Ірану Аббас Мусаві заявив, що відомство надасть консульську допомогу сім'ям жертв збитого українського лайнера. Він додав, що робоча група вже створена, їй "наказали займатися питаннями, які надходять від сімей жертв, і надавати необхідні послуги".

Резонанс тижня. Сумнівно, що літак МАУ збили випадково, - американський експерт

субота, 18 січень 2020, 17:00

За годину до аварії кілька літаків пролетіли по тій же траєкторії, що і український Boeing 737. Авіаційний експерт Джеффрі Томас сумнівається, що Іранці випадково збили український літак. Літак, який становив би загрозу, летів би нижче радарів. Про це ...

"Офіс президента та ДБР стежать за Порошенком": У ЄС звернули увагу на цікаві збіги

субота, 18 січень 2020, 16:59

Публічне «запрошення» на допити, не передбачене жодними нормами КПК.