Хіти тижня. "Істерія через коронавірус: українці вже протестують проти Зеленського", - журналістка

Щось схоже було у Врадіївці, коли люди вже нікому не довіряли і почали вимагати у Януковича прибрати Захарченка.

"Така істерична реакція українців на евакуйованих із китайського Уханю свідчить про недовіру до влади. Довгий час українцям бомбардують мізки розповідями про новий невідомий вірус, що хвороба смертельнонебезпечна. Потім президент виходить на прес-конференцію під час нападу на українські позиції в Золотому, присвячує цьому моменту 2 хв., а решту часу говорить саме про коронавірус", - пише журналістка Лариса Волошина на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Звинувачує політичних опонентів в тому, що нібито це вони організовують протести, хоча тоді їх ще не було. І погрожує, що відвезе евакуйованих із Уханю до політичних опонентів в Конча-Заспу. Тим самим політик, який має на сьогоднішній день найбільший рейтинг довіри в країні дає зрозуміти, що хвороба небезпечніша за війну, обстріли і загибель під бомбами.

Уявляєте собі людину, яка ввечері дізнається, що українців ніхто не хоче, президент не хоче, опозиція не хоче, ніхто нічого не хоче і виявляється, що їх привезуть до мене. Почалася істерія, ініційована владою й інформаційною кампанією. Замість того, щоб поговорити з людьми про обстріли в Золотому, влада перекривалася коронавірусом, як більш важливою темою.

Але так про здорових людей не говорять, так говорять про хворих і звісно, що у суспільства склалося враження, що мова йде про хворих людей.

Другий момент – це недовіра до влади, як такої, і її компетентності. Люди не розуміють, які заходи були здійснені. Друге – а чи це карантин? Це ж не спеціалізовані лікарні, в яких є ізольовані бокси, де утримують людей в карантині, а вивозять в якісь санаторії. А ці санаторії придатні? І взагалі, чому людей не вивозили так довго? Американці вивезли своїх ще кілька тижнів тому!

І в цій ситуації люди розуміють, що вся відповідальність падає на маленького українця. Чому влада не може організувати нормальну інформаційну компанію, заспокоїти людей, що евакуйовані з Уханю здорові, заходи проведені. Але нічого подібного зроблено не було і ми хочемо, щоб люди не повставали і не лякалися.

Щось схоже було у Врадіївці, коли люди вже нікому не довіряли і почали вимагати у Януковича прибрати Захарченка. Нинішня влада має відзвітувати про заходи безпеки, про карантинні заходи і головне, знайти тих, хто затягнув повернення українців з Китаю, не організував їх розміщення вже в Україні. Це єдиний спосіб заспокоїти українців – продемонструвати компетентність, а не шукати винних".

"На этой неделе Кремль просто обрывал телефон Белого дома. Путин униженно просил помощи", - Латиніна про те як ВВП благав Трампа вплинути на Саудівську Аравію, а потім сам все зіпсував

неділя, 5 квітень 2020, 20:49

Президент Росії Володимир Путін - ініціатор прийдешньої зустрічі країн-членів ОПЕК +, яка була терміново погоджена на понеділок, 6 квітня. Про це пише відома російська журналістка Юлія Латиніна в ефірі "Ехо Москви", зазначають Патріоти України. . Зрив...

Хіти тижня. Понти за рахунок наших життів: "Послать в Италию врачей, которых не хватает в Украине, - это жест красивый и безрассудный одновременно", - Борислав Береза

неділя, 5 квітень 2020, 20:30

На всю Україну близько 3000 вірусологів, країна задихається від фахівців. На цьому тлі відіслати два десятки кращих спеціалістів закордон, це як забрати досвідчених офіцерів з передової, коли ворог стрімко наступає. Неоднозначне рішення керівництва кра...