Хіти тижня. Із жолудем вгорі: Кива подарував Рабіновичу на День народження картину, якій позаздрив би сам Пшонка (фото)

Шевченко, Наполеон, цар Микола ІІ та сам іменинник дивним чином виявились намальовані вище ікони...

Ілля Кива. Фото: 24 канал.

Незважаючи на те, що день народження Рабіновича був аж 4 серпня, подарунки він отримує і досі, зазначають Патріоти України.

"Сьогодні виконав найважливіше завдання — вручив подарунок до Дня Народження від імені друзів нашому дорогому Другу, соратнику і просто великій людині — Вадиму Зіновійовичу Рабіновичу!", – написав Ілля Кива у своєму Facebook.

На картині Рабінович в золотому халаті тримає в руках Тору [перша частина Старого Завіту Біблії], а на стіні висять портрети Тараса Шевченка, Наполеона, російського царя Миколи II та ікона.

Напевно, від такого подарунка не відмовився б і генпрокурор-втікач Віктор Пшонка. У 2014 році у його будинку знайшли картину, де він зображений у вигляді Цезаря.

Чисельність військ РФ на кордоні з Україною невдовзі має подвоїтись, - ОПУ

понеділок, 12 квітень 2021, 22:05

Машовець подякував за підтримку Швецією суверенітету й територіальної цілісності України. Він привернув увагу до нарощування Росією військових сил вздовж українських кордонів, "у результаті чого їхня чисельність невдовзі має подвоїтись", а також до заг...

Не платив за комуналку: Тупицького виселили з Конча-Заспи, суддя обурений

понеділок, 12 квітень 2021, 21:50

Будинок відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами (ДУС) розірвав договір про користування будинком з головою Конституційного Суду Олександром Тупицьким, указ про призначення якого суддею скасував президент Володимир Зеленський і який неда...