Хіти тижня. Ізоляція Донбасу: Колишній регіонал спровокував грандіозний скандал у прямому ефірі одного з українських телеканалів (відео)

Михайло Добкін заявив, що тим, хто виступав за ізоляцію Донбасу, необхідно заборонити на 5 років залишати межі своїх міст.

Фрагмент відео з заявою Добкіна в ефірі телеканалу "Наш" був опублікований в інтернеті і викликав грандіозний скандал в соціальних мережах, передають Патріоти України.

Добкін вважає, що силами Верховної Ради і партії президента повинен бути прийнятий спеціальний закон, який помститься всім тим, хто ображав жителів окупованої частини Донбасу і виступав за "фільтраційні табори", ізоляцію і посилення пропускного режиму для жителів окупованих територій. "Людям, які виступали за ізоляцію Донбасу, потрібно заборонити виїжджати з міста", - заявив Добкін.

Після його заяви в студії спалахнула перепалка.


Хіти тижня. "Украина готовится к нападению": Російський військовий розповів, нібито збирається "захищати Ростов" (відео)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 1:00

"Украина начала на российскую территорию зуб точить и готовится Украина к этому нападению… и собирают из нашего округа, с Южного военного округа. Пришла телеграмма и в срочном порядке все отправились туда в Ростов", - говорить чоловік. . На уточнюючі ...

"Путін словесно вийшов з "Мінська", переговори з "ЛДНР" неможливі навіть у режимі "фантастика на другому поверсі": Арестович прокоментував ситуацію, що склалася

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:32

У України принципова позиція – жодних переговорів з невизнаними "Л/ДНР". Водночас президент Росії Володимир Путін допустив обмовку, яку можна вважати "словесним виходом з Мінських угод". Таку заяву 22 квітня в ефірі телеканалу "Україна 24" зробив спіке...