Під час навчань військові відпрацювали дії із самохідно-артилерійською батареєю 2С1.

Збройні сили України провели чергові навчання. Залучили різні види військ, а в кінці відпрацювали массований удар артилерії. Про це повідомляє прес-служба ООС, передають
Патріоти України.
Під час навчань військові відпрацювали дії із самохідно-артилерійською батареєю 2С1. "Протягом заняття артилеристи і додані підрозділи продемонстрували учасникам дії самохідно-артилерійській батареї під час ведення вогню із закритих вогневих позицій з виконанням внутрішньопозиційного маневру, подолання водної перешкоди з використанням поромної переправи, ведення вогню прямою наводкою під час загрозі захоплення водної переправи піхотою противника", - йдеться у повідомленні.

Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ.
. "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України.
. Російський Z-пропагандист Гольман на власній...