Хіти тижня. "Камрат" виходить на "стежку війни": Український ВПК 2020 року представить новий бронеавтомобіль (відео)

Приватні українські підприємства «Конструкторське виробниче підприємство «Українська бронетехніка» та ПрАТ «АвтоКрАЗ» спільно розробляють новий проект «Камрат». Про це у програмі «Техніка війны» розповів директор компанії «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма, , зазначають Патріоти України.

«Ми спільно працюємо з компанією «КрАЗ». Проект називається «Камрат». Це автомобіль для перевезення особового складу, а також може бути використаний як бойова колісна машина», - розповів Олександр Кузьма.


За його словами, це буде броньована десятимісна машина з висотою до 2,65 м. В новому проекті також буде реалізована значна кількість нових розробок.

«В результаті, в ньому буде дуже багато цікавих новинок, яких ще немає ні у кого. Новий тип лебідок буде розроблений. Це буде значно вищий клас захисту, а також значно вищий протимінний захист», - відзначив директор КВП «Українська бронетехніка».

Рухомий командний пункт (РКП-360) на тривісному шасі КрАЗ-6322 (6×6) з броньованою кабіною від КВП «Українська бронетехніка»

Він також додав, що реалізація цього проекту запланована на середину цього року.

Нагадаємо, КВП «Українська бронетехніка» відомо, як виробник спеціалізованих броньованих автомобілів (СБА) «Варта» та «Новатор». Обидва типи цих машин постачаються Збройним силам України.

СБА «Варта» та «Новатор», бойова броньована машина «Дозор-Б» та бронеавтомобіль Oncilla-М на Національних порівняльних випробуваннях Міноборони. Грудень 2019 року.

Крім того, ця компанія брала участь у створенні ракетного комплексу наземного базування РК-360МЦ «Нептун». Де спільно з ПрАТ «АвтоКрАЗ» працювала над створенням спеціалізованих броньованих машин, що входять до його складу.

З архіву ПУ. Зеленський і урок Ющенка: Тимошенко кілька разів ходила на Банкову, пропонуючи втретє зробити її прем’єром. Там її "акуратно послали", - ЗМІ

четвер, 26 листопад 2020, 4:00

За даними видання, Тимошенко була присутня на кількох зустрічах на Банковій, де намагалася стати корисною новій владі. Так, на початку жовтня Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні посади, але домовитися так і не змогла. ...

З архіву ПУ. "Іспанський сором": Секс-скандал у Раді підірвав ЗМІ навіть у Сенегалі (фото)

середа, 25 листопад 2020, 23:55

Напевно, Богдан Яременко колись мріяв прославитися, але навряд чи таким чином... Народний депутат України Богдан Яременко, який потрапив в скандал з секс-листуванням у Верховній Раді, став відомим на весь світ. Про це повідомила в Facebook прес-секрета...