Хіти тижня. Карма диктатора на одинці з зовнішнім агресором: Стало відомо про нову проблему президента Білорусі

Президент Білорусі Олександр Лукашенко хоче бачити серед білоруських силовиків вищого рівня, з одного боку, лояльних людей, а з іншого - тих, хто не зможе його «підсидіти».

Про це заявив білоруський політичний емігрант Алесь Михалевич, передають Патріоти України з посиланням на Факты.

За його словами, Лукашенко спеціально не призначав на ключові посади в силових структурах людей, народжених в Білорусі. Наприклад, міністр внутрішніх справ Білорусі Ігор Шуневич - народився в Україні, на Донбасі. «Адже за білоруською Конституцією, президентом може стати лише людина, народжена на території Білорусі», - зазначив він і додав: «Думаю, що перед ним досить складне завдання: з одного боку, він хоче бачити лояльних людей, а з іншого боку, він не хоче силовиків вищого рівня, які можуть його «підсидіти».

Російські окупанти ведуть вогонь по позиціям ООС з важкого озброєння, кулеметів, працюють снайпера. Українці за пролиту кров "на провокації не піддаються"

субота, 5 грудень 2020, 7:55

Окупаційні формування Росії на Донбасі вели вогонь з автоматичних станкових гранатометів, ручних протитанкових гранатометів, стрілецької зброї, артилерійських систем 122-го калібру та мінометів 120-го калібру. Росія застосовувала снайперську зброю, пов...

Зрозуміла, що у Зеленського знов зрадили обіцянкам: Топ-чиновниця Єврокомісії видалила твіт, в якому зраділа поверненню покарання за брехню в декларації

субота, 5 грудень 2020, 7:40

Рада 4 грудня відновила кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, тепер за брехню про статки передбачені штраф і обмеження волі, але не ув'язнення, як було до скандальної постанови КС, і чиє ганебне рішення обіцяв скасувати Зеленський.