Хіти тижня. Карма? Вірменія помилково вдарила ракетою по Росії, від вибуху захиталися будинки (фото)

Вірменія помилково запустила ракету по Дагестану (Росія). Про це повідомляє видання "Будні Кавказу", передають Патріоти України.

ЗМІ повідомило, що в Агульському районі Дагестану, приблизно в десяти кілометрах від села Чираг, впала і вибухнула неопізнана ракета.

Місцеві жителі розповіли журналістам, що від вибухової хвилі захиталися будинки і спрацювала автомобільна сигналізація. За їх словами, біля місця вибуху, поблизу кордону з Дахадаєвсим районом, вони виявили воронку діаметром 15-20 метрів, а також, імовірно, уламки ракети.

На опублікованих кадрах, які нібито з місця потужного вибуху, зображена воронка глибиною приблизно два метри.

Як стверджує ЗМІ, згідно з траєкторії руху ракети, можна зробити висновок, що вона прилетіла із зони збройного конфлікту між Вірменією та Азербайджаном.

За інформацією видання, вірмени цілилися в Мінгячевірське водосховище або в Шекі, але помилилися з координатами і ракета вдарили по Росії.

Відзначимо, що ніякої офіційної інформації, яка б підтверджувала інформацію - поки що не надходило. Наразі відомо, що на місці працюють правоохоронці.

З архіву ПУ. Зеленський і урок Ющенка: Тимошенко кілька разів ходила на Банкову, пропонуючи втретє зробити її прем’єром. Там її "акуратно послали", - ЗМІ

четвер, 26 листопад 2020, 4:00

За даними видання, Тимошенко була присутня на кількох зустрічах на Банковій, де намагалася стати корисною новій владі. Так, на початку жовтня Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні посади, але домовитися так і не змогла. ...

З архіву ПУ. "Іспанський сором": Секс-скандал у Раді підірвав ЗМІ навіть у Сенегалі (фото)

середа, 25 листопад 2020, 23:55

Напевно, Богдан Яременко колись мріяв прославитися, але навряд чи таким чином... Народний депутат України Богдан Яременко, який потрапив в скандал з секс-листуванням у Верховній Раді, став відомим на весь світ. Про це повідомила в Facebook прес-секрета...