Хіти тижня. Каже куму прямо в очі: "Я вважаю, що й Крим - це територія України. Чому ви пожвавішали?" - Медведчук

Що не зробиш заради перемоги на виборах...

Глава політради партії "Опозиційна платформа – За життя" і кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук заявив, що окупований РФ Крим – це Україна, зазначають Патріоти України.

Про це проросійський політик сказав в інтерв'ю BBC. "Я вважаю, що й Крим – це територія України. Чому ви пожвавішали? А що, я колись інше казав?" – відповів політик.

На запитання, чи говорить він про це Путіну, Медведчук уточнив: "Ну звичайно, а як же! Ви думаєте, що я дав інтерв'ю, а він не знає, про що я говорю? Зрозуміло, що він не відслідковує мої інтерв'ю, але він же знає мою позицію".

За словами Медведчука, Путін на це йому нічого не відповідає, оскільки кожен із них дотримується власної думки.

"У кожного своя думка. Він же глава держави. Він повинен відстоювати інтереси держави. Він їх і відстоює. А я як політик, як громадянин України представляю українські інтереси, і тому я так вважаю", – сказав Медведчук.

Водночас він виправдовує видачу країною-агресором паспортів жителям окупованого Донбасу.

"Якщо ви мене запитаєте, чому я виправдовую дії Росії, я вам відповім: із 2014 року на території Донецька і Луганська немає системи українських державних органів. За цей час повноліття досягли десятки, якщо не сотні тисяч людей на цих територіях. У них немає взагалі документів, які засвідчують особу. Україна їх не видає. Що ці люди повинні робити?" – підсумував політик.

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...