Хіти тижня. "Х*єві російські захисники!": Цимбалюк відповів на "одкровення" окупанта про війну на Донбасі

У журналіста викликало подив невдоволення росіянина тим, що в Україні його судив цивільний суд.

Роман Цимбалюк. Фото: соцмережі.

Український журналіст Роман Цимбалюк жорстко розкритикував російського окупанта Олексія Сєдікова за інтерв'ю, в якому він виправдовує вторгнення на Донбас і вбивство громадян чужої країни. Свою думку Цимбалюк виклав на особистій сторінці у Facebook в емоційному пості, передають Патріоти України.

"Потворне обличчя російських бойовиків. Олексій Сєдіков, військове звання "старший лейтенант", приїхав з Росії "захищати" людей на Донбасі й видає прекрасну фразу: "Будь-яка війна несе з собою втрати мирних громадян. Будь-яка війна". Х*єві російські захисники і визволителі. Звільняють від цивілізації: вивозять заводи і фабрики, затоплюють шахти. На заміну "Слава Росії", комендантська година і підвал", — обурився журналіст.

Також у Цимбалюка викликало подив невдоволення окупанта тим, що в Україні його судив цивільний суд. Сєдіков заявив, що вважає вирок нелегітимним, оскільки військових повинен судити тільки трибунал.

"Не помітив як на Росію-матінку почав "кришити батон". Москва так само вчинила з нашими військовополоненими моряками", — нагадав йому Цимбалюк.

Все залежить від одного фактора: У МОЗ остаточно назвали умови та дати введення повного локдауну в Україні

середа, 2 грудень 2020, 8:23

В Україні дата введення повного локдауну буде залежати від рівня захворюваності на коронавірус, у Міністерстві охорони здоров'я розглядають два варіанти, які будуть рекомендувати до розгляду урядом. Про це повідомляють "Подробиці" з посиланням на джере...

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО

середа, 2 грудень 2020, 6:10

Ударний БПЛА США MQ-9 Reaper перевіряє українську ППО на західному кордоні нашої держави. Після навчання «Чисте небо» це вже другий раз коли безпілотний літальний апарат MQ-9 Reaper тренується з українськими Повітряними Силами. Сьогоднішні спільні трен...