Російський снайпер, який воював на Донбасі на боці окупантів, їде в Казахстан у якості “миротворця”. Про це він сам розповів по відеозв’язку українському блогеру Едгару Миротворцю, який прикинувся "гібридом" з окупованого Донбасу, зазначають Патріоти України.
У розмові Мага розповів, що він зі східного військового округу, який розташований у Сибіру і є представником бурятів – народу, що проживає в Республіці Бурятія.
Під час розмови снайпер збирався до Казахстану, зокрема в місто Нур-Султан. За його словами, туди відправляють усі боєздатні підрозділи і навіть похвалився, що вже отримав патрони, показавши їх на камеру.
“Х*ле, мочить будем”, – заявив Мага.
Він також сказав, що воював на сході України в 2016-2017 роках і додав, що у нього “там половина друзів лежить”.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...