Російський снайпер, який воював на Донбасі на боці окупантів, їде в Казахстан у якості “миротворця”. Про це він сам розповів по відеозв’язку українському блогеру Едгару Миротворцю, який прикинувся "гібридом" з окупованого Донбасу, зазначають Патріоти України.
У розмові Мага розповів, що він зі східного військового округу, який розташований у Сибіру і є представником бурятів – народу, що проживає в Республіці Бурятія.
Під час розмови снайпер збирався до Казахстану, зокрема в місто Нур-Султан. За його словами, туди відправляють усі боєздатні підрозділи і навіть похвалився, що вже отримав патрони, показавши їх на камеру.
“Х*ле, мочить будем”, – заявив Мага.
Він також сказав, що воював на сході України в 2016-2017 роках і додав, що у нього “там половина друзів лежить”.
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...