Російський снайпер, який воював на Донбасі на боці окупантів, їде в Казахстан у якості “миротворця”. Про це він сам розповів по відеозв’язку українському блогеру Едгару Миротворцю, який прикинувся "гібридом" з окупованого Донбасу, зазначають Патріоти України.
У розмові Мага розповів, що він зі східного військового округу, який розташований у Сибіру і є представником бурятів – народу, що проживає в Республіці Бурятія.
Під час розмови снайпер збирався до Казахстану, зокрема в місто Нур-Султан. За його словами, туди відправляють усі боєздатні підрозділи і навіть похвалився, що вже отримав патрони, показавши їх на камеру.
“Х*ле, мочить будем”, – заявив Мага.
Він також сказав, що воював на сході України в 2016-2017 роках і додав, що у нього “там половина друзів лежить”.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...