Російський снайпер, який воював на Донбасі на боці окупантів, їде в Казахстан у якості “миротворця”. Про це він сам розповів по відеозв’язку українському блогеру Едгару Миротворцю, який прикинувся "гібридом" з окупованого Донбасу, зазначають Патріоти України.
У розмові Мага розповів, що він зі східного військового округу, який розташований у Сибіру і є представником бурятів – народу, що проживає в Республіці Бурятія.
Під час розмови снайпер збирався до Казахстану, зокрема в місто Нур-Султан. За його словами, туди відправляють усі боєздатні підрозділи і навіть похвалився, що вже отримав патрони, показавши їх на камеру.
“Х*ле, мочить будем”, – заявив Мага.
Він також сказав, що воював на сході України в 2016-2017 роках і додав, що у нього “там половина друзів лежить”.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...