Російський снайпер, який воював на Донбасі на боці окупантів, їде в Казахстан у якості “миротворця”. Про це він сам розповів по відеозв’язку українському блогеру Едгару Миротворцю, який прикинувся "гібридом" з окупованого Донбасу, зазначають Патріоти України.
У розмові Мага розповів, що він зі східного військового округу, який розташований у Сибіру і є представником бурятів – народу, що проживає в Республіці Бурятія.
Під час розмови снайпер збирався до Казахстану, зокрема в місто Нур-Султан. За його словами, туди відправляють усі боєздатні підрозділи і навіть похвалився, що вже отримав патрони, показавши їх на камеру.
“Х*ле, мочить будем”, – заявив Мага.
Він також сказав, що воював на сході України в 2016-2017 роках і додав, що у нього “там половина друзів лежить”.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...