Хіти тижня. Х**ло потурбувалось? У таємної коханки Путіна знайшли майно на мільярд (фото, відео)

Глава ради директорів "Національної медіа групи", олімпійська чемпіонка Аліна Кабаєва в липні 2018 вперше оформила у власність ділянку землі на Рубльово-Успенському шосе. Про це йдеться в розслідуванні "Відкритих медіа", передають Патріоти України.

За даними Росреєстру, на Аліну Маратівну Кабаєву оформлена ділянка землі площею 25 соток, розташована в селищі будинку відпочинку "Успенське". Вона прилягає до ділянки в 45 соток, якою, за даними Reuters, володіє бабуся Кабаєвою Анна Зацепеліна. Загальна вартість володінь родини Кабаєвої в Успенському, за оцінкою видання, становить 655 мільйонів рублів.

відкриті медіа

Мати олімпійської чемпіонки Любов Кабаєва в 2010 році оформила в оренду на 49 років ділянку землі в селі Есто-Садок в Адлерському районі Сочі. Серед її сусідів - керівники "Газпрому", а також тезка Романа Золотова, сина глави Росгвардіі Віктора Золотова. Крім того, в декількох кілометрах від Есто-Садка знаходиться гірський хребет Псехако, де розташовується резиденція, яку відвідував прем'єр-міністр Дмитро Медведєв.

Виписка з ЕГРНВідкриті медіа

Любов Кабаєва, за інформацією "Собеседника", орендує двоповерхове шале площею 334 квадратних метра. Мати Аліни Кабаєвої і ще 11 орендарів разом платять за оренду ділянок і декількох будинків 101,5 тисячі рублів на рік, або 278 рублів в день на всіх. Якщо припустити, що всі орендарі платять порівну, то виходить, що мати Кабаєвою знімає шале за 23 рублі в день. Про загальну вартість оренди стало відомо з рішення арбітражного суду: місцева влада хотіла підвищити плату більш ніж в 20 разів, орендарі оскаржили це в суді і той встав на їх сторону.

В цілому сім'я Аліни Кабаєвої володіє шістьма квартирами в Москві і Петербурзі, двома будинками та 70 сотками землі. За оцінкою видання, загальна ринкова вартість нерухомості може становити близько 1,25 мільярда рублів.

Нерухомість сім'ї Аліни Кабаєвої в Москві і Московській області. Земля в Городище була продана в 2016 році. Інфографіка «Відкриті медіа»Відкриті медіа

Нерухомість сім'ї Аліни Кабаєвої в інших регіонахВідкриті медіа

У 2008 році газета "Московський кореспондент" назвала Кабаєву подругою Володимира Путіна.

"Я завжди погано ставився до тих, хто з якимось грипозним носом і зі своїми еротичними фантазіями лізе в чуже життя. У публікаціях подібного роду згадуються успішні і красиві дівчата. І думаю, що не буде несподіваним, якщо я скажу, що вони всі мені подобаються. Так само, як і всі російські жінки", - відреагував тоді російський президент.

Незабаром видання було закрито, а олімпійська чемпіонка ще багато разів обтічно відповідала на відповідні питання.

"Навіть сильна і успішна жінка повинна розуміти, що чоловік - це головне, стрижень. Давайте не будемо один одного обманювати і говорити, що ми все для себе робимо. Куди ми без чоловіків!", - говорила вона в 2011 році.

Аліна Кабаєва і представники "Національної медіа групи" наразі не коментували розслідування "Відкритих медіа".

Хіти тижня. При спробі перетнути адмінкордон з окупованим Кримом затримано відомого сепаратиста (фото)

неділя, 19 січень 2020, 2:00

За інформацією Служби безпеки, затриманий "особисто сприяв" захопленню штабу ВМС, що "знизило можливості України оперативно реагувати на військову агресію Росії". Ім'я та прізвище підозрюваного не називаються, проте журналістам стало відомо, що йдеться...

Хіти тижня. Один з найбагатших людей світу: Яку спадщину залишив померлий султан Оману

неділя, 19 січень 2020, 1:00

Абсолютний владика Омана Кабус бен Саїд, який помер на 79-му році життя, був одним з найбагатших монархів у світі, і міг собі дозволити величезну кількість палаців та апартаментів. Султану Кабусу належало 2 великих палаци в Салалі — Хісн та Аль-Мамура,...