Хіти тижня. "Хоч не голий. Позорище": Українців вразив одяг "слуги народу" в Раді (фото)

Тарас Тарасенко прийшов в Раду в джинсах і футболці з черепом, також на ньому була маска з принтом.

У мережі бурхливо обговорюють дивний одяг, в якому прийшов до Верховної Ради народний депутат від партії "Слуга народу" Тарас Тарасенко. Відповідний знімок опублікував в Facebook фотограф Ян Доброносов, передають Патріоти України.

Тарасенко прийшов в Раду в джинсах і футболці з черепом, також на ньому була маска з принтом.

Користувачі активно коментують одяг "слуги народу". "Обійняти і плакати! Від слова ридати", "Простежується принт схожий на прапор конфедерації, які виступали в громадянській війні в США за союз з Англією. По-нашому сепар", "Він прям з нічного клубу прийшов?", "Хоч не голий","Позорище ", - пишуть коментатори.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...