Хіти тижня. "Хотілося б, щоб це почув наш президент": Цимбалюк розкрив справжнє ставлення Росії до Зеленського

Роман Цимбалюк висловив незгоду із занадто нейтральною риторикою глави української держави щодо ключових подій сучасності та подальших векторів розвитку.

У Росії президента України Володимира Зеленського не сприймають як людину, готову до капітуляції. Також в країні-агресорці щодо нього зберігають негативну риторику, яка там застосовується щодо всіх проукраїнськи політиків. Про це в інтерв'ю розповів український журналіст, який працює власкором УНІАН в Москві, Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.

"У Москві його не вважають людиною, готовою капітулювати. І правда, він поки не зробив жодного кроку, який не можна відкотити назад. До речі, показово, що під час річниці перемоги Зеленського в другому турі російські пропагандисти називали його "президентом-нацистом". У зв'язку з цим знову повернуся до уроку історії в дитячому саду мого сина. Російським дітям нав'язують, що нацистів треба вбивати. Хотілося би, щоб це почув наш президент", – сказав він.

У той же час Цимбалюк висловив незгоду із занадто нейтральною риторикою глави української держави щодо ключових подій сучасності та подальших векторів розвитку. "Все-таки Боженька Україну любить і компенсує нам недолік якихось правильних рішень. Позиція нинішнього президента України – "між крапельками". Зеленський намагається уникати відповідей на найголовніші питання. Це стосується будь-якої теми. Начебто ми за НАТО, але при цьому у нас якась окрема думка. Днями він раптом став міркувати, хто ж винен у трагедії в Одесі 2 травня 2014 року. Дійсно, хто винен?" – обурився журналіст.

"Вона ж не трапилася сама по собі. Російські пропагандисти чомусь відраховують цю історію з початку пожежі в Будинку профспілок, хоча, напевно, їм правильніше було б вести відлік з моменту, коли проросійські бойовики напали на проукраїнський марш. Втім, я особисто переконаний, що все почалося 20 лютого – із захоплення українського Криму. Все інше стало наслідком. Однак наш президент на таких важливих моментах не акцентує увагу, щоб не загострювати кути", – додав Цимбалюк.

Джерело: Факты

З архіву ПУ. "Слуга народу", який хотів відіслати інструкорів НАТО задля довіри РФ, накреслив чесно-благородно "червоні лінії", котрі влада не перетинатиме у "формулі Штайнмаєра"

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 4:00

Для початку переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі має бути виконано ряд умов, озвучених президентом України Володимиром Зеленським. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат від “Слуги народу” та голова Комітету ВР з питань зовнішньої п...

Хіти тижня. "Ти скільки відвоював метрів української землі? Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив": Сюмар "накинулася" на Зеленського через послання до українців у Раді

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 0:35

У щорічному посланні до українців у Верховній Раді президент Володимир Зеленський називав не свої досягнення, а попередників. Про це з трибуни парламенту у вівторок 20 жовтня сказала народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар...