Хіти тижня. "Хотите мое мнение? Это незаконное вооруженное формирование!", - Сивохо затаврував Нацкорпус Білецького

Сергій Сивохо сподівається, що розведення військ на Донбасі - "це початок великого шляху".

Новопризначений радник секретаря РНБО Сергій Сивохо назвав партію "Національний корпус" "незаконним збройним формуванням". Про це він заявив в інтерв'ю виданню Vesti.ua, інформують Патріоти України.

Так, Сивохо відповів на ремарку журналіста про те, що інвестиційний форум Re: Think в Маріуполі Донецької області збігся в часі з розведенням військ на Донбасі. "Безумовно. І підтверджую, що в Золотому вже розпочато розведення. А ось що за ситуація зараз з Нацкорпусом, я не в курсі. Хочете мою думку? Це незаконне збройне формування!", - зазначив радник секретаря РНБО.
Сивохо сподівається, що розведення військ на Донбасі - "це початок великого шляху". "Інакше я б не робив того, що роблю. Ми хочемо, щоб не тільки території, але і люди повернулися - це для мене головне", - зазначив він.
Сивохо також поділився своєю думкою про те, за якою моделлю буде відбуватися реінтеграція Донбасу і чи буде регіону надано особливий статус. "Слухайте, йде ж децентралізація в країні. У кожної області буде свій статус. Чого тут хвилюватися? А що в Донецьку / Луганську проти - це завдання Мінської підгрупи, давайте не будемо їх направляти. Вони на місці краще визначаться", - вказав радник.
За його словами, "якщо озвучувати якісь позиції по переговорах, це буде їм заважати". "Там компетентні люди, у них все вийде", - підсумував Сивохо.

Каховську ГЕС підірвала диверсійна група окупантів: СБУ оприлюднила перехоплення розмови загарбників із зізнанням

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:24

Каховську ГЕС на Херсонщині підірвала диверсійна група окупантів. Загарбники хотіли шантажувати Україну підривом дамби, однак щось пішло не за планом, внаслідок чого вони влаштували техногенну катастрофу на півдні нашої держави, передають Патріоти Укра...

Російські олігархи заробляють мільярди доларів в обхід санкцій, але є нюанс

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:59

Кілька найбільших російських олігархів отримали дивіденди на мільярди доларів від своїх компаній, навіть незважаючи на санкції через війну в Україні. Ось тільки варіантів, куди їх витратити, у них не так і багато, повідомляє Bloomberg, передають Патріо...