Хіти тижня. "Хотите в "ДНР", не хотите. Ребята, кто вас спрашивать будет? Снесем город и заново отстроим", - запроданець Катаєв погрожує "русским миром" рідному Слов'янську (відео)

Донецький терорист В'ячеслав Катаєв заявив про готовність знести своє рідне місто Слов'янськ, якщо його земляки не захочуть повертатися в "ДНР". Фрагмент інтерв'ю з погрозами Катаєва опублікував український журналіст Денис Казанський у своєму відеоблозі, зазначають Патріоти України.

"Люди боятся, чтобы мы пришли. Говорят, что если вы придете это явно будет стрельба, а мы уже вроде как мирно живем и не хотим этого. Короче, они не хотят повторения 2014 года. А я говорю: "Ребята, ну, а кто вас спрашивать будет на самом деле? Хотите не хотите?"... Многие здесь - тисячи людей, хотят домой вернуться, и они не будут у вас спрашивать хотите вы или нет. Раз у вас такое настроение, то тогда нам придется снести, а потом отстроить назад этот Славянск", - розповів "гібрид" про настрої своїх земляків і власні плани побудови "русского мира" у Слов'янську.


Блогерці з Одеси, яка підтримує окупантів, "світить" до 12 років тюрми

вівторок, 6 червень 2023, 19:52

До 12 років ув’язнення загрожує прокремлівській блогерці з Одеси Юлії Лозановій, більш відомій під псевдонімом Юлія Вітязєва, яка втекла до Москви та підтримує окупантів, інформують Патріоти України. Як повідомляє Служба безпеки України, ще у 2015 році...

"Одне з найблискучіших вторгнень у сучасній історії": В Україні судитимуть чилійця, який жив у Харкові і підтримував РФ (фото)

вівторок, 6 червень 2023, 19:29

До Дзержинського районного суду Харкова передали обвинувальний акт стосовно 55-річного громадянина Чилі, який декілька років жив у Харкові. Встановлено, що чоловік активно підтримував Росію на своїх каналах у Telegram і YouTube. Експертиза довела, що в...