Хіти тижня. Хто стане президентом і забере чужі голоси: Опубліковано цікаву інфографіку по Порошенку і Зеленському

Стало відомо, як розподілятимуться голоси кандидатів на президентські вибори в Україні в першому турі між головними конкурентами другого туру - Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, повідомляють Патріоти України.

Так, згідно з даними в інфографіці від своїх опонентів після першого туру до свого результату Зеленський зможе додати ще близько 17,4% голосів, а Порошенко - близько 5,7%.

У підсумку, сумарно розрив між кандидатами може збільшитися ще на майже 12%. У той же час, не варто забувати про той електорат кандидатів в президенти першого туру, який не голосував ні за Порошенка, ні за Зеленського. Не виключено, що вони можуть і зовсім не прийти на голосування другого туру або до цих пір не визначилися з вибором.

"Годі брехати!": Британія яскраво осадила людей Путіна на Радбезі ООН

середа, 19 лютий 2020, 0:00

Карен Пірс нагадала Кремлю, що Україна - незалежна держава, котра сама може вирішувати, у якому напрямку їй розвиватися. Великобританія засудила Росію за підтримку терористів "Л/ДНР" і спроби підірвати суверенітет України. Представниця Британії при Рад...

Можна, звісно, знов обмежитись "стурбованістю": Волкер попереджає світ про новий стратегічний наступ Путіна на Україну

вівторок, 18 лютий 2020, 22:35

Стратегічною метою Росії в Україні є поява послужливої влади, яка матиме проросійський вектор. Про це заявив колишній спецпредставник США по Україні Курт Волкер в інтерв’ю "Європейській правді", зазначають Патріоти України. . "Росія має стратегічну м...