Хіти тижня. "Хто такий Зеленський - не знає ніхто. Навіть він сам. Команда - така собі, єслі чесно", - нардеп Чепінога

Кажуть, Володимир - дуже абмітний і власний чоловік. Не дурень і не паяц. Всю свою "імперію сміху" він створив сам. З нуля.

Віталій Чепінога. Фото: KP.UA.

"Інсайд... Нині, о 15-й годині, 12 хвилин, 21 квітня, враховуючи відомі мені "тайни екзіт-пола", можна стверджувати, що новим президентом України буде обрано Зеленського", - пише нардеп Віталій Чепінога на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ділюся з вами інсайдом, яким зі мною поділилися всякі різні люди також. Не для самозаспокоєння. Але щоб знати...

Кажуть, Володимир - дуже абмітний і власний чоловік. Не дурень і не паяц. Всю свою "імперію сміху" він створив сам. З нуля. За то йому - повага і всілякі ґратуляції.

З'йомки 95-го кварталу відбуваються саме за його вказівками, сценаріями і настановами. Без нього - нічого. Він там - "імператор". До дрібниць.

Саме головне: він хоче бути Українським Президентом! Є в нього така місія і мрія. Це його особистий фетіш і величезна амбіція. Здавати Україну Путіну ніхто не буде. Ні Зеленський,ні Коломойський.

Він реально хоче щось зробити... Якоби... І не узалежнитися від Коломойського, як мінімум, та інших впливових кіл.

Чи вийде щось у нього? - Я не знаю.

Як сказала Юля Мостова, - хто такий Зеленський - не знає ніхто. Навіть він сам...

Команда - така, єслі чесно. За винятком Сергія Лещенка (шучу).

В перші місяці можна триматися на рейтингу Голобородька. Арешти, закон про імпчмент, відкриті списки, розпуск Ради, перевибори, шутки-прибаутки, прямі случайні включення з казнєй... Народ схаває. Але ненадовго...

Далі будуть союзи. Різні. Страшні для молодого президента. Тіпа Юля-Петро-Тягнибок... З осторожною підтримкою Пінчука, Фірташа і Ахметова.

Я людина не вірующа в общим-то... Але в цьому контексті, я сказав би так: вірю в Америку! На все воля Держдепартаменту...

Аби не Кремль... Кремль - то смерть, вбогість, сірість і нікчемність... Не дай Боже! А там далі якось буде точно! )))".

Хіти тижня. "Я спокійний, як х*й після акту": ТОП найяскравіших цитат з листування соратника Джуліані з Луценком

п’ятниця, 24 січень 2020, 3:00

Напередодні, 15 січня, Палата представників США оприлюднила листування Лева Парнаса - американського бізнесмена та соратника адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані - з ексголовою ГПУ Юрієм Луценком і найближчим оточенням президента Володимира Зелен...

Хіти тижня. Нардепи звернулися до СБУ через концерти російських зірок в Україні (документ)

п’ятниця, 24 січень 2020, 2:00

Мова йде про гастролерів Валерія Сюткіна і Олександра Сєрова, які виступали в Криму, і планували концерти в Києві. 40 народних депутатів із чотирьох фракцій звернулися в СБУ з проханням заборонити Сюткіну та Сєрову в'їзд до країни. Про це на своїй стор...