Хіти тижня. Ху*ло багатолике: Російський бізнесмен розповів, хто насправді керує РФ

У разі відходу від влади російського президента Володимира Путіна стане ще гірше, в тому числі і для України.

Таку точку зору висловив російський підприємець Дмитро Потапенко і додав: «Росією управляє колективний Путін», передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

За його словами, ситуація не зміниться, оскільки в Росії - національна економіка. «Тут ключове те, що відбувається всередині кланів, причому ці клани озброєні. Ще їх помилково називають олігархами, хоча такими вони не є в чистому вигляді. Коли говорять про відхід Путіна, чомусь не помічають, що зараз відбувається в Росії. Тут створюється цифровий ГУЛАГ», - зазначив він.

Бізнесмен нагадав, що в даний момент в Росії в зв'язку з пандемією коронавіруса для того, щоб вийти з дому ввели спеціальні qr-коди, які не потрібні тим, у кого є «ксиви». «Хочу звернути увагу - раз ми все-таки спілкуємося з українською аудиторією - на матеріали Нюрнберзького процесу. Там одне зі звинувачень - присвоєння номерів і знеособлення людей. Так ось, в РФ у кожного громадянина, у мене в тому числі, є qr-код і є цифрове позначення. У нас нітрохи не краще, ніж у арештанта при нацистській Німеччині», - додав він.

Дмитро Потапенко також підкреслив, що «мало хто розуміє глибинні причини існування Путіна»: «Путін - це не людина, це, по суті справи, колективне управління країною. Тому до тих пір, поки не будуть підніматися всі пласти, а буде персоніфікація цього зла, розуміння не буде», - додав Потапенко.

З архіву ПУ. Досить цікава причина: У Росії пояснили, чому не захопили Маріуполь

понеділок, 23 листопад 2020, 23:30

Виявилося, що Маріуполь, на відміну від Донецька чи Луганська, - це "чужа земля". Так звана "армія ДНР" не захопила в 2014 році Маріуполь Донецької області, нібито, через те, що він знаходиться «на чужій землі». Про це в ефірі російського телебачення т...

Дружина Шарія захищала право Дорофєєвої крутити д...пою на Алеї Небесної сотні, - політтехнолог Голобуцький

понеділок, 23 листопад 2020, 23:20

Продюсери співачки зробили такий вибір локації свідомо – заради чистого хайпу. "Шарійова лярва знов блювонула на Україну і українське – це вона так захищала право Дорофєєвої крутити дупою на Алеї Небесної сотні, що й сама з азартом потопталась нашими м...