Хіти тижня. "Кіборги" повертаються. Бійці ООС оволоділи новими стратегічними позиціями на території ДАП: "Ми взяли під контроль злітну смугу"

Ворога позбавили важливих шляхів постачання і змусили відкотитись ближче до Донецька

Українські військовослужбовці контролюють більшу частину злітної смуги Донецького аеропорту. Про успіхи бійців ЗСУ йдеться в сюжеті 5 каналу. Російські окупанти часто обстрілюють українських військових, проте їм вдалося на цій ділянці поліпшити становище своїх вогневих точок, зазначають Патріоти України.
Закріплення ЗСУ на цій ділянці унеможливило поставки боєприпасів терористам і висунення диверсійних груп противника.
"Ми взяли під контроль злітну смугу. До цього моменту, поки ми не виставили свої спостережні пости, противник мав можливість підходити впритул до наших позицій і вести обстріл. Наразі противник не має можливості пересуватися по злітній смузі. Він не має можливості приховано підійти до наших позицій", – пояснив військовослужбовець "Морпіх".

"Ворогові довелося трохи посунутися, покинути деякі свої позиції. Через те, що відстань, противник трохи відкинутий, він не має можливості для маневру на передньому краї, почалися снайперські обстріли і вони проходять щодня", – розповів боєць.


"Віджали" ГЕС і продали електроенергію: Глава СБУ Баканов виявився причетним до гучної кримінальної справи

четвер, 9 квітень 2020, 20:44

Зараз справу "поховано" в Кагарлицькому районному відділі Нацполіції в Київській області. Дві фірми дружини нинішнього глави Служби безпеки України Івана Баканова Оксани Лазаренко фігурували у кримінальній справі, що стосується виведення Богуславської ...

Зупинити пошесть: У трьох областях України можуть 10 квітня можуть оголосити комендантську годину

четвер, 9 квітень 2020, 20:43

Наразі обговорюється введення комендантської години у трьох областях України для стримування розповсюдження коронавірусу. Про це з після урядової наради повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, зазначають Патріоти України. . "Була...