Хіти тижня. "Кіборги" повертаються. Бійці ООС оволоділи новими стратегічними позиціями на території ДАП: "Ми взяли під контроль злітну смугу"

Ворога позбавили важливих шляхів постачання і змусили відкотитись ближче до Донецька

Українські військовослужбовці контролюють більшу частину злітної смуги Донецького аеропорту. Про успіхи бійців ЗСУ йдеться в сюжеті 5 каналу. Російські окупанти часто обстрілюють українських військових, проте їм вдалося на цій ділянці поліпшити становище своїх вогневих точок, зазначають Патріоти України.
Закріплення ЗСУ на цій ділянці унеможливило поставки боєприпасів терористам і висунення диверсійних груп противника.
"Ми взяли під контроль злітну смугу. До цього моменту, поки ми не виставили свої спостережні пости, противник мав можливість підходити впритул до наших позицій і вести обстріл. Наразі противник не має можливості пересуватися по злітній смузі. Він не має можливості приховано підійти до наших позицій", – пояснив військовослужбовець "Морпіх".

"Ворогові довелося трохи посунутися, покинути деякі свої позиції. Через те, що відстань, противник трохи відкинутий, він не має можливості для маневру на передньому краї, почалися снайперські обстріли і вони проходять щодня", – розповів боєць.


"Кнопочка" сама заробила?: "Слуга народу" засвітила в Раді елітний годинник Hublot (фото)

середа, 2 грудень 2020, 11:59

В той час, як мінімальна зарплата українців складає 5 тисяч гривень, Олена Криворучкіна дозволила собі розкішну річ у 153 мінімальні зарплати. Народний депутат від "Слуги народу" " Олена Криворучкіна, яку раніше "застукали" за пікантним листуванням в п...

Скреп дотиснули: Кремль погодився на розміщення турецьких миротворців в Карабасі

середа, 2 грудень 2020, 11:46

Москва фактично погодилася з офіційною присутністю турецького миротворчого контингенту в Нагірному Карабасі з тими ж функціями і повноваженнями, як і у російського.​. Зазначається, що за підсумками недавніх переговорів Москва і Анкара все ж підписали п...