Хіти тижня. Кінець близько: Ідеолог "ДНР" дав похмурий прогноз через розведення військ

Манекін закликав «патріотів республіки» мобілізувати всі душевні сили за допомогою яких мешканці ОРДО зможуть «подолати все».

Роман Манекін

Проживаючий в непідконтрольному Україні Донецьку ідеолог «ДНР» Роман Манекін на своїй сторінці в соцмережі висловив думку, що через розведення сил в «республіці» може трапиться економічний колапс вже через місяць, передають Патріоти України.

За його словами, з підприємств і установ непідконтрольного Україні Донецька надходить сумна інформація про складну економічну ситуацію. Манекін пише: «Стремительно приближается момент, когда каждому придется определиться в том, насколько он действительно верен идее ДНР. Не на словах, а на деле. Признаться, не вижу (во всяком случае, пока) способа избежать избыточных, если не сказать, чрезвычайных, социальных „перегрузок“. Быть может, уже в декабре. Причем, может случится так, что экономический коллапс случится на фоне формального отвода войск. Что объективно будет играть против ДНР. А политическое разрешение вопроса, способное исправить ситуацию, оппоненты оттянут на осень 2020 года».

Манекін закликав «патріотів республіки» мобілізувати всі душевні сили за допомогою яких мешканці ОРДО зможуть «подолати все».

"Під вогневим контролем фактично всі підходи": У ЗСУ розповіли, що операція з оточення росіян біля Лимана перебуває "на етапі завершення"

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:27

На Донеччині тривають запеклі бої. Наразі Генштаб не називає населені пункти, де вже перебувають українські захисники. Речник східного угруповання військ Сергій Череватий повідомив, що не варто поспішати говорити про перемоги навіть коли з'являються ві...

У Херсоні ліквідували полковника ФСБ, якого призначили місцевим гауляйтером (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:14

У кімнату будинку в центрі Херсона, де мешкав Катериничев, вночі прилетіло дві ракети – окупант загинув, не пропрацювавши на своїй "посаді" і двох місяців. РосЗМІ повідомили про удар ЗСУ, передають Патріоти України. До слова, Катериничев називав себе "...