Хіти тижня. Кінець близько: Ідеолог "ДНР" дав похмурий прогноз через розведення військ

Манекін закликав «патріотів республіки» мобілізувати всі душевні сили за допомогою яких мешканці ОРДО зможуть «подолати все».

Роман Манекін

Проживаючий в непідконтрольному Україні Донецьку ідеолог «ДНР» Роман Манекін на своїй сторінці в соцмережі висловив думку, що через розведення сил в «республіці» може трапиться економічний колапс вже через місяць, передають Патріоти України.

За його словами, з підприємств і установ непідконтрольного Україні Донецька надходить сумна інформація про складну економічну ситуацію. Манекін пише: «Стремительно приближается момент, когда каждому придется определиться в том, насколько он действительно верен идее ДНР. Не на словах, а на деле. Признаться, не вижу (во всяком случае, пока) способа избежать избыточных, если не сказать, чрезвычайных, социальных „перегрузок“. Быть может, уже в декабре. Причем, может случится так, что экономический коллапс случится на фоне формального отвода войск. Что объективно будет играть против ДНР. А политическое разрешение вопроса, способное исправить ситуацию, оппоненты оттянут на осень 2020 года».

Манекін закликав «патріотів республіки» мобілізувати всі душевні сили за допомогою яких мешканці ОРДО зможуть «подолати все».

Хіти тижня. "Расшатывание Харькова стартовало ранее намеченного", - Злий Одесит

четвер, 2 липень 2020, 2:00

Ще до анонсованої акції "патріотів" біля офісу ОПЗЖ в Харкові, маріонетки ФСБ підняли негативну інформаційну хвилю. "Буквально вчера в материале “Харьков готовят к “жаркому” расшатыванию” я писал о том, что акция неких патриотов у офиса партии ОПЗЖ в э...

Хіти тижня. Стелс-квадроцикли: Терористи під час параду продемонстрували "нову" бойову техніку (фото)

четвер, 2 липень 2020, 0:35

У окупованому Донецьку пройшов парад збройних формувань так званої "ДНР" з нагоди Дня перемоги. Попри копіювання всіх кремлівських ходів, за якими вже кріпко закріпився термін "победобесие", терористи також показали свої "новинки", які, хоч і не є "еди...