Хіти тижня. Кінець близько: Ідеолог "ДНР" дав похмурий прогноз через розведення військ

Манекін закликав «патріотів республіки» мобілізувати всі душевні сили за допомогою яких мешканці ОРДО зможуть «подолати все».

Роман Манекін

Проживаючий в непідконтрольному Україні Донецьку ідеолог «ДНР» Роман Манекін на своїй сторінці в соцмережі висловив думку, що через розведення сил в «республіці» може трапиться економічний колапс вже через місяць, передають Патріоти України.

За його словами, з підприємств і установ непідконтрольного Україні Донецька надходить сумна інформація про складну економічну ситуацію. Манекін пише: «Стремительно приближается момент, когда каждому придется определиться в том, насколько он действительно верен идее ДНР. Не на словах, а на деле. Признаться, не вижу (во всяком случае, пока) способа избежать избыточных, если не сказать, чрезвычайных, социальных „перегрузок“. Быть может, уже в декабре. Причем, может случится так, что экономический коллапс случится на фоне формального отвода войск. Что объективно будет играть против ДНР. А политическое разрешение вопроса, способное исправить ситуацию, оппоненты оттянут на осень 2020 года».

Манекін закликав «патріотів республіки» мобілізувати всі душевні сили за допомогою яких мешканці ОРДО зможуть «подолати все».

Хіти тижня. ​Історичне морське узбережжя Білорусі: Бацька висунув територіальні претензії до Росії​

субота, 7 грудень 2019, 10:00

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав Калінінградську область Росії білоруською територією. Бацька також нагадав, що ще під час СРСР обговорювалося питання про приєднання Калінінградській області до Білорусі, повідомляють Патріоти України з пос...

Зірвав аплодисменти у "Шустера": З Кравчуком трапилась істерика, через наміри патріотів вийти на Майдан задля попередження можливості зради на "нормандському саміті"

субота, 7 грудень 2019, 9:52

Аргументи Вакарчука та Парубія, що президент Зеленський через громадянську акцію на Майдані може черпати підтримку своїй державницькій позиції на переговорах у Парижі, не сприймались першим президентом. Леонід Кравчук, котрий до того вже уславився ска...