Хіти тижня. Кінець законотворчості меншості? "Зеленые человечки" захоплюють український парламент, - Геращенко про зміну регламенту ВР

Нардепу, щоб запропонувати правки до законопроекту відтепер треба зібрати 150 голосів у Раді. Отже відтепер всі поправки до законопроектів де-факто у Верховній Раді IX скликання вноситиме правляча партія "Слуга народу"

У Раді IX скликання відбулося перше блокування трибуни. До цього вдалися члени фракції «Європейська солідарність», протестуючи проти законопроекту про внесення змін до Регламенту ВР щодо протидії зловживання прав народних депутатів в ході законодавчої процедури, зазначають Патріоти України.

Тим не менш, Верховна Рада прийняла за основу законопроект про зміни до регламенту, яким пропонується обмежити індивідуальну ініціативу народних депутатів реєструвати проект постанови про скасування прийнятого парламентом рішення. "За проголосували" 234 народних присутніх у залі.

В ході розгляду законопроект розкритикувала парламентська опозиція, яка заявила зокрема про порушення процедури розгляду. Виникла конфліктна ситуація навколо виступу народного депутату фракції "Європейська солідарність" Ірини Геращенко.

"Друзі ви знаєте, 5 років тому "зеленые человечки" захопили Крим, зараз "зеленые человечки" захоплюють український парламент. І насправді повністю його перекреслюють", – почала нардеп.

Після цього Геращенко виключити мікрофон.

"При всій повазі, я думаю, що не варто порівнювати народних депутатів з тим, що ми спостерігали в 2014 році. Це неприпустимо в парламенту нашої держави", – звернувся до неї з призидії Разумков.

"Захищати" Геращенко до парламентської трибуни вийшли народні депутати з фракції "Європейська солідарність", яких надихала Ірина Луценко.

Петро Порошенко звернувся до Разумкова з проханням дати Геращенко завершити свій виступ. Спікер зазначив, що обов’язково дасть їй слово.

Коли Геращенко включили мікрофон, вона попросила 2 хвилини і продовжила так:

"Верховна Рада незалежної України перетворюється на парламент АРК Крим."

Народні депутати фракції "Слуга народу" почали скандувати "Вибачення!".

"Я прошу голову парламенту заспокоїти свій югенд. І не давати права перекрикувати опозиції".

Врешті-решт Геращенко завершила свій виступ. Разумков же процитував регламент і наголосив, що "в сесійній залі як і в будь-якому іншому місці нашої держави неприпустимі образи".

Хіти тижня. Український журналіст яскраво потролив речницю МЗС РФ через російську мову (відео)

середа, 11 грудень 2019, 0:35

Приводом послужило її обурення з приводу того, що західна преса відмовляється безкоштовно публікувати пропагандистські матеріали про країну-агресора. Речниця МЗС Росії Марія Захарова нарвалася на жорсткий тролінг від українського журналіста Романа Цимб...

Більдт присоромив Зеленського через переслідування Порошенка

середа, 11 грудень 2019, 0:21

Шведський політик нагадав нинішньому президенту України про Януковича-втікача, який посадив Тимошенко. Більдт опублікував у Twitter посилання на статтю про відкриття ще одного провадження проти Порошенка під час підписання Мінських угод про врегулюван...