Хіти тижня. "Когда Луганск был осажден укропов злобною ордою": ТБ луганських терористів перериває випуск новин терміновим повідомленням, адресованим "генералу"

Пособники російських терористів у Луганську перервали диктора, який зачитував новини спеціальним відеозверненням з хвалебними віршами генералу.

Як повідомляють Патріоти України, про це на своїй сторінці в соцмережі пише Денис Казанський і публікує відеозапис з ефіру.

"Той випадок, коли не потрібно вигадувати жодних коментарів, бо на відео пекло, що не піддається опису. І найстрашніше, що є люди, які воюють за цю жахливу убогість і намагаються нав'язати її іншим", - пише Казанський у коментарі до запису.


Хіти тижня. І тепер він дає інтерв'ю? Історії закатованих воєнним злочинцем Гіркіним українців згадали в мережі

четвер, 4 червень 2020, 0:10

«Кто ж, деточка, будет замученных в морг везти»: Історії трьох українських патріотів, у катуваннях та вбивствах яких зізнався терорист "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков). Внаслідок катувань двоє з закатованих – 18-річний Юрій Поправка та 25-річний Юрій Дяков...

"Хоч не голий. Позорище": Українців вразив одяг "слуги народу" в Раді (фото)

четвер, 4 червень 2020, 0:00

Тарас Тарасенко прийшов в Раду в джинсах і футболці з черепом, також на ньому була маска з принтом. У мережі бурхливо обговорюють дивний одяг, в якому прийшов до Верховної Ради народний депутат від партії "Слуга народу" Тарас Тарасенко. Відповідний зні...