Хіти тижня. "Когда уже эта мерзость закончится? Они просто молятся за то, чтобы … я наконец приехал": Безруков розповів, як жаліє своїх глядачів в Україні, котрі жахливо страждають під ярмом "хунти"

Одіозний Сергій Безруков, популярний колись і в Україні актор театру і кіно, відзначився новим висловлюванням про Україну і її жителів. В інтерв'ю на YouTube-каналі «Антоніми» оспівувач Володимира Путіна, заявив, що нібито часто отримує від своїх українських шанувальників листи, в яких ті скаржаться на життя в рідній країні, зазначають Патріоти України.

Зокрема, за словами Безрукова, від українців він часто чує, що їм нібито набридло все те, що відбувається в Україні. Точніше, як стверджує рашист, жителі нашої країни ненавидять свою владу і «миротворців».

«Мне жалко поклонников, которые мне до сих пор пишут, когда уже эта мерзость закончится. Они просто молятся за то, что бы наконец это все закончилось, чтобы я наконец туда приехал», - высказался актер.

До слова, Сергій Безруков був внесений в базу «Миротворець» за незаконне відвідування анексованого Криму.

З архіву ПУ. Два терміни - не межа: Радник ОПУ заявив, що Зеленський "прийшов надовго"

четвер, 5 серпень 2021, 14:00

На початку квітня 2020 року у команді Офісу президента України відбулося поповнення: політтехнолог Михайло Подоляк, який ще не так давно критикував політику ОП, «слуг народу» і Володимира Зеленського, став антикризовим радником голови Офісу президента ...

Кравчук розповів про свою найбільшу помилку на посаді президента України

четвер, 5 серпень 2021, 12:58

Перший президент України Леонід Кравчук назвав свою найбільшу помилку на посаді глави держави. Про це він розповів в інтерв'ю, відповідаючи на питання, про що він найбільше шкодує, якщо говорити про президентську каденцію, передають Патріоти України. "...