Хіти тижня. "Когда ведущая Мосейчук визжала про несчастных солдат... в контексте гибели Yana Chervonaya... интересно... в какую больницу Яна направила бы Мосейчук​", - журналіст про "1+1"

Патріоти України пропонують ознайомитись з відозвою Головного редактора видання "Петр и Мазепа" Віктора Трегубова на чинний момент брудної політичної боротьби в контексті "НТВ-шної пропаганди" до рівня котрої скотилась на його переконання телекомпанія Коломойського. Далі мовою оригіналу.

Если ты не идешь к телевизору, телевизор идет к тебе. Случайно Ютуб переключил на канал Sokolova, которая прямо транслировала "Право на владу", на которое пришла.

Мне не повезло.

Я включил как раз в тот момент, когда ведущая Мосейчук на нтвшном надрыве визжала про несчастных солдат, которые вынуждены сами рыть окопы и строить блиндажи на пятый год войны. И о политиках, которые пиарятся на войне.

Я бы поморщился и прошел мимо. Но она это орала в контексте гибели Yana Chervonaya. Про ее блиндаж.

Господи, как мне в этот момент хотелось, чтобы в студии на минутку появилась сама Яна. Мне было бы очень интересно даже не то, что бы она сказала, а то, в какую больницу направили бы Мосейчук после этого.

Плюсы, я думал, вы просто **яди.

Нет, вы чудовища."

Відео спічу телеведучої на тому шоу:

Що викликало таку гостру реакцію з боку телеведучої шоу Наталії Мосейчук, дивіться з 41 хвилини:

Хіти тижня. "Де беруть тітушок реваншисти": Мережу обурив проросійський тренер з Одеси (відео)

субота, 16 листопад 2019, 3:00

​Відомий одеський активіст, голова організації «Вуличний фронт» Дем'ян Ганул звернув увагу СБУ на випадок в боксерському клубі. Заняття там проводить тренер в спортивному костюмі країни-агресора. «Друзі, на площі Бориса Дерев'янка, 1 в Одесі є боксерсь...

Хіти тижня. "Не варто голосувати": У Зеленського несподівано почали критикувати ринок землі від Гончарука

субота, 16 листопад 2019, 0:10

На думку Ірини Верещук, у законопроекті є сумнівні та небезпечні моменти. Представник уряду у парламенті, нардеп від "Слуги народу" Ірина Верещук не буде голосувати за урядовий законопроект про ринок землі, поданий прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком...