Хіти тижня. "Когда ведущая Мосейчук визжала про несчастных солдат... в контексте гибели Yana Chervonaya... интересно... в какую больницу Яна направила бы Мосейчук​", - журналіст про "1+1"

Патріоти України пропонують ознайомитись з відозвою Головного редактора видання "Петр и Мазепа" Віктора Трегубова на чинний момент брудної політичної боротьби в контексті "НТВ-шної пропаганди" до рівня котрої скотилась на його переконання телекомпанія Коломойського. Далі мовою оригіналу.

Если ты не идешь к телевизору, телевизор идет к тебе. Случайно Ютуб переключил на канал Sokolova, которая прямо транслировала "Право на владу", на которое пришла.

Мне не повезло.

Я включил как раз в тот момент, когда ведущая Мосейчук на нтвшном надрыве визжала про несчастных солдат, которые вынуждены сами рыть окопы и строить блиндажи на пятый год войны. И о политиках, которые пиарятся на войне.

Я бы поморщился и прошел мимо. Но она это орала в контексте гибели Yana Chervonaya. Про ее блиндаж.

Господи, как мне в этот момент хотелось, чтобы в студии на минутку появилась сама Яна. Мне было бы очень интересно даже не то, что бы она сказала, а то, в какую больницу направили бы Мосейчук после этого.

Плюсы, я думал, вы просто **яди.

Нет, вы чудовища."

Відео спічу телеведучої на тому шоу:

Що викликало таку гостру реакцію з боку телеведучої шоу Наталії Мосейчук, дивіться з 41 хвилини:

Хіти тижня. Кінець все ближче: Путіна можуть повалити 5-6 гравців із "ближнього кола", останнє закрите опитування ФСБ показало катастрофічне падіння рейтингу кремлівського старця, - Піонтковський

неділя, 7 червень 2020, 2:00

Карма Сталіна переслідує і його нікчемного обожнювача та спадкоємця. Усунути з посади президента Російської Федерації Володимира Путіна можуть 5-6 осіб з числа його найближчого оточення. Вони досі не зробили цього, оскільки перебувають в стані "когніти...

Хіти тижня. "Ми маємо справу з ненормальними", - експерт про ймовірність нової кримської війни Путіна

неділя, 7 червень 2020, 1:00

Андрій Клименко – один із провідних експертів, які займаються аналізом ситуації в Криму із самого початку окупації. Андрій Клименко пояснив: «В Росії парад 9 травня на честь 75-річчя Перемоги скасували. Причина – щоби не заразити військових, слухачів в...