
Нацкомісія з енергетики і тарифів (НКРЕКП) виступає за відновлення імпорту електроенергії з Росії та Білорусі після зняття карантину, щоб забезпечити на ринку конкуренцію. Про це сказав глава регулятора Валерій Тарасюк, зазначають Патріоти України.
"Ми дивимося на імпорт як на елемент конкурентного середовища. Необхідність його обмеження була викликана виключно кризою у зв'язку з пандемією COVID-19. Після подолання кризи я вважаю за необхідне дозволяти імпорт для забезпечення конкуренції. Особливо це важливо для нашого висококонцентрованого ринку генерації", - сказав він.
Тарасюк підкреслив, що заборона імпорту була введена регулятором тільки на час карантину. Також він зазначив, що імпорт як такий став можливим після вступу в силу закону "Про ринок електроенергії". Отже, Верховна Рада може як дозволити, так і заборонити постачання електрики з-за кордону.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...