Хіти тижня. "Коли зуби згниють", - політолог про повернення Донбасу (відео)

Відомий український політолог і блогер Кирило Сазонов спрогнозував, що Україні не вдасться повернути Донбас протягом найближчих п'яти років.

У програмі "Гостре питання" на ObozTV Сазонов прокоментував заяву тимчасового повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора – на думку американського посла, Київ за один-два роки зможе домогтися виведення російських сил із окупованих територій Донбасу, передають Патріоти України.

"Повернути Донбас у найближчій перспективі я не бачу можливості. Найближчі років п'ять", – зазначив блогер.

"Я готовий розділити його (Тейлора. – ред.) оптимізм, якщо ви мені наведете хоча б один – а краще два – приклади, звідки Росія пішла, коли прийшла з військами. Придністров'я, Сирія, Південна Осетія, Абхазія... Я згадую тільки країни, куди вона прийшла й залишилася" , – пояснив Сазонов свою точку зору.

"До речі, Південну Осетію та Абхазію мали повернути з використанням формули Штайнмаєра. Результат ми бачимо, тому я на неї особливо не орієнтуюся", – додав він.

Політолог порівняв Росію зі щукою, чиї зуби повернені вістрям усередину порожнини рота. "У Росії ікла, як у щуки. Схожі, мені здається, і в крокодила. Якщо здобич попалася – вона назад вже не вилізе, ікла загнуті всередину. Тобто коли зуби згниють і випадуть, коли Росія почне розпадатися сама, тоді вже можна буде говорити про повернення території", – заявив Сазонов, якому самому довелося втікати з родиною з Донецька після початку війни.

Хіти тижня. Олігархічний облом: Зеленський скасував призначення людини Ахметова на посаду міністра, Ренат готує нову атаку", - Лещенко

вівторок, 7 квітень 2020, 0:35

Найбільший український приватний енергохолдинг ДТЕК Ріната Ахметова намагатиметься змістити з поста глави енергетичного комітету Верховної Ради Андрія Геруса. Про це написав ескантикорупціонер, екснардеп, а нині дуже заможний "залізничник" Сергій Лещен...

Пандемія у Великобританії: Прем'єр-міністра Бориса Джонсона через коронавірус перевели в реанімацію

вівторок, 7 квітень 2020, 0:21

Спочатку в уряді намагались заспокоїти громадськість, наголошуючи, що госпіталізація Джонсона була ледве не формальність. В офісі Джонсона кажуть, що прем'єра відправили в лікарню, тому що через 10 днів після позитивного результату тесту на коронавірус...