Хіти тижня. "Коли зуби згниють", - політолог про повернення Донбасу (відео)

Відомий український політолог і блогер Кирило Сазонов спрогнозував, що Україні не вдасться повернути Донбас протягом найближчих п'яти років.

У програмі "Гостре питання" на ObozTV Сазонов прокоментував заяву тимчасового повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора – на думку американського посла, Київ за один-два роки зможе домогтися виведення російських сил із окупованих територій Донбасу, передають Патріоти України.

"Повернути Донбас у найближчій перспективі я не бачу можливості. Найближчі років п'ять", – зазначив блогер.

"Я готовий розділити його (Тейлора. – ред.) оптимізм, якщо ви мені наведете хоча б один – а краще два – приклади, звідки Росія пішла, коли прийшла з військами. Придністров'я, Сирія, Південна Осетія, Абхазія... Я згадую тільки країни, куди вона прийшла й залишилася" , – пояснив Сазонов свою точку зору.

"До речі, Південну Осетію та Абхазію мали повернути з використанням формули Штайнмаєра. Результат ми бачимо, тому я на неї особливо не орієнтуюся", – додав він.

Політолог порівняв Росію зі щукою, чиї зуби повернені вістрям усередину порожнини рота. "У Росії ікла, як у щуки. Схожі, мені здається, і в крокодила. Якщо здобич попалася – вона назад вже не вилізе, ікла загнуті всередину. Тобто коли зуби згниють і випадуть, коли Росія почне розпадатися сама, тоді вже можна буде говорити про повернення території", – заявив Сазонов, якому самому довелося втікати з родиною з Донецька після початку війни.

"Йде потужна боротьба": В ОК "Південь" розкрили, яка зараз ситуація на лівому березі Херсонської області

понеділок, 25 вересень 2023, 9:55

Військові РФ хотіли б збільшити свої резерви на захопленій частині Херсонської області, але не можуть цього зробити. Наразі їм необхідно посилити свої позиції на інших двох напрямках - Запорізькому та на сході, де скоординовані резерви, передають Патрі...

Час "хапати": Місцева влада різко збільшила закупівлі перед ухваленням закону, що забере у них "зайві" гроші на ЗСУ

понеділок, 25 вересень 2023, 9:52

Одразу після ухвалення Верховною Радою закону про вилучення військових податків з місцевих бюджетів у першому читанні, місцева влада різко збільшила об‘єми закупівель, передають Патріоти України. Як свідчать данні на платформі Прозорро, яскравим прикла...