Хіти тижня. Командир роти "кіборгів" ДАП відповів на маніфест російських ветеранів проти війни в Україні (відео)

Командир роти "кіборгів" Андрій Шараськін в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" 7 травнязробив низку зауважень до маніфесту російських ветеранів, які виступили проти війни з Україною, зазначають Патріоти України.

"Хороший маніфест, але там є кілька неточностей. Геть не згадується Крим, а тільки Донбас. І друге – у нас немає сепаратистів, у нас є колаборанти. Тому що керували всіма операціями від самого початку росіяни", – пояснив командир.

Шараськін уточнив, що колаборанти – це тільки невелика частина тих, хто воює проти України, а головним ініціатором агресії і війни є Росія.

Зі свого боку автор маніфесту Сергій Гуляєв погодився з тим, що йдеться саме про російсько-українську війну.

Також він підкреслив, що український Крим був незаконно анексований Росією, а Донбас слугує для відволікання уваги від півострова.

"Донбас служить для відволікання уваги від Криму, територією торгу, яку Росія готова віддати, якщо перестануть заїкатися про Крим", – додав він.

З архіву ПУ. "Робоча баба, як корабельна сосна": Арахамія і Корнієнко осоромилися, обговорюючи жінку-колегу (відео)

середа, 23 червень 2021, 11:00

Олександр Корнієнко назвав відеозапис змонтованим, але все-таки вибачився за слова, які в ньому прозвучали. Журналісти записали неформальне спілкування керівництва "Слуги народу" – голови фракції Давида Арахамії та голови партії і заступника голови фра...

"Не робіть дурниць": Гордон заявив, що росіян видворять з Криму, і дав пораду "ваті"

середа, 23 червень 2021, 10:56

Росіяни, які переїхали до Криму після його анексії, будуть вивезені з півострова. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24“заявив журналіст Дмитро Гордон, передають Патріоти України. . За словами Гордона, йому дуже шкода українців у Криму, які зіткнулис...