
У мережі показали відео удару українських сил по позиціях бойовиків на Донбасі. На відео видно, як терористи в паніці залишають місце удару. Відео опублікували на сторінці Facebook-спільноти «Повернись живим!», передають Патріоти України.
«Ви коли-небудь бачили паніку окупантів, які біжать від обстрілу? Тоді показуємо. Це - автомобіль терористів. І, власне, самі бойовики. А, якщо бути точними, - командир взводу і командир батальйону 11-го мотострілецького полку (колишній батальйон "Восток"), який воює на сході проти української армії. За кілька секунд біля їх машини впаде міна. І цих двох врятує тільки диво. Чи надовго - це вже риторичне питання», - йдеться в описі відео.
Відео було знято з висоти за допомогою розвідувального квадрокоптера (безпілотника). "У 2014 році ми навіть не могли уявити, що будемо бачити ворога з такого ракурсу і в такій якості. Але зараз завдяки сучасним квадрокоптерам та вмінням розвідників це – звичайна практика. До того ж, такі «очі» допомагають не тільки знищувати окупантів, а й зберегти життя наших військових", - написали волонтери.
Сили оборони України уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс Панцирь-С1 у Феодосії та автомобільний пором Петропавловськ у районі Керчі в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у суботу, 27 червня, передають Патріоти Укр...
Масовані атаки українських безпілотників перевантажують російську ППО та вже вивели з ладу близько 20% нафтопереробних потужностей РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal. Ефективність далекобійних ударів. Збільшення кіль...