
У мережі показали відео удару українських сил по позиціях бойовиків на Донбасі. На відео видно, як терористи в паніці залишають місце удару. Відео опублікували на сторінці Facebook-спільноти «Повернись живим!», передають Патріоти України.
«Ви коли-небудь бачили паніку окупантів, які біжать від обстрілу? Тоді показуємо. Це - автомобіль терористів. І, власне, самі бойовики. А, якщо бути точними, - командир взводу і командир батальйону 11-го мотострілецького полку (колишній батальйон "Восток"), який воює на сході проти української армії. За кілька секунд біля їх машини впаде міна. І цих двох врятує тільки диво. Чи надовго - це вже риторичне питання», - йдеться в описі відео.
Відео було знято з висоти за допомогою розвідувального квадрокоптера (безпілотника). "У 2014 році ми навіть не могли уявити, що будемо бачити ворога з такого ракурсу і в такій якості. Але зараз завдяки сучасним квадрокоптерам та вмінням розвідників це – звичайна практика. До того ж, такі «очі» допомагають не тільки знищувати окупантів, а й зберегти життя наших військових", - написали волонтери.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...