Хіти тижня. "Корабельні сосни" "русского міра": Як "ДНР" зазиває в свої "війська"

Абсолютно нечитабельний дизайн, граматичні помилки і орієнтованість на дуже інтелектуально нерозвинену і невимогливу цільову аудиторію. До того ж - відвертий сексизм і вульгарність.

У мережу виклали "агітку" з "ДНР", завдяки якій бойовики зазивають в свої "війська" повоювати за "республіку", передають Патріоти України.

Листівка закликає жителів "ДНР", чоловіків у віці від 18 до 55 років, ставати "військовослужбовцями" в "армії" "ДНР", підписувати контракти і прирікати себе на долю "гарматного м'яса", яке воює за мільйони Пушиліна і його соратників.

На цій листівці на тлі вантажівки стоїть в позі спокусниці дівчина, на якій з одягу - тільки блузка. А текст розміщений таким чином, що значну його частину просто неможливо прочитати через безграмотно підібране поєднання кольорів.

Так запрошують бажаючих служити в якійсь "військовій частині", розташованій в селі Безіменне Новоазовського району, що знаходиться на окупованій частині Донецької області. Текст, що розписує "принади" участі в незаконному збройному бандформуванні, написаний з граматичними помилками.

Новачкам також обіцяють допомогу в отриманні "громадянства" "ДНР" і паспортів РФ.

Вірменія оголосила воєнний стан і загальну мобілізацію через поновлення бойових дій в Нагірному Карабасі

неділя, 27 вересень 2020, 13:43

Понад 10 тисяч осіб уже висловили бажання відправитися на фронт. Вранці 27 вересня у Нагірному Карабасі поновилися бойові дії між Азербайджаном і Вірменією. Через ситуацію, що склалася, вірменський прем’єр Нікол Пашинян запровадив воєнний стан і мобілі...

Кравчук з Фокіним отримали карт-бланш? Єрмак спонукає українську делегацію в ТКГ поскоріше домовитись з Москвою

неділя, 27 вересень 2020, 12:49

Також під час наради обговорили просування у питанні дзеркального розведення сил і засобів на чотирьох погоджених ділянках. Голова Офісу президента Андрій Єрмак закликав представників Тристоронньої контатної групи з питань Донбасу не затягувати процес ...