Хіти тижня. "Короче, ему пришла пи*да. Он просто упал": Дизайнер РФ Артемій Лебедєв образив Україну і жертв Boeing 737 (відео)

Росіянин заявив, нібито "авіація - не найсильніша сторона українців".

Російський дизайнер Артемій Лебедєв в день аварії в Ірані Boeing 737 в унісон з російською пропагандою кинувся звинувачувати Україну в події. Відео заяви оприлюднив у Facebook акаунт "Роісся24", передають Патріоти України.

Лебедєв виключив можливість того, що український літак був збитий. Зробив він це в максимально образливій формі, обматюкавши і образивши Україну. "Сегодня падает украинский "Боинги", и сразу куча теорий заговора, что его сбили, что это ПВО, тыры-пыры. Это все полная ху*ня. "Боинг" МАУ, "Международных авиалиний Украины", взлетел из Тегерана и через 5 минут у него загорелся двигатель. Видимо, он уже в воздухе начал разваливаться, гореть и так далее. Короче, ему пришла пи*да. Он просто упал. Это просто техническая неисправность. Судя по тому, какой авиапарк есть, то это все летающие сараи, и, скорее всего, экономится там на всем, на чем только можно, покупаются какие-то левые запчасти. Авиация не самая сильная сторона современной Украины", - заявив Лебедєв.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Хіти тижня. "Родная говень" жахає навіть зрадників: Поклонська після поїздки в Крим закликає Путіна ввести спецназ

неділя, 9 серпень 2020, 10:00

Поклонську вразив прийом в Феодосії. Після нього вона заявила, що хоче "на кілька днів приїхати туди з групою спецназу з наведення порядку". "Місто просто виживає", - заявила Поклонська. Вона зазначила такі "неподобства" в Феодосії, як викиди каналізац...