Хіти тижня. Користуючись кримнашистською логікою: Екс-посол США у Москві запропонував віддати Китаю Приморський та Хабаровський край РФ

Ближче до сьомої річниці російської окупації Криму в соцмережах з новою силою розгорілася «кримнашістская» істерія. В одну з таких гарячих дискусій був втягнутий навіть колишній посол США в Росії Майкл Макфол. Дипломат запропонував «кримнашістам» слідувати їх же власною логікою і віддати частину Далекого Сходу на "історичну батьківщину", зазначають Патріоти України.

Гостра дискусія розгорілася після поста Макфола в Twitter, де він чітко заявив, що «Крим - це частина України». Користувачі з російськомовних акаунтів спробували посперечатися: мовляв Крим став російським ще в 1783 році, а, значить, і зараз повинен належати РФ.

«Крим став частиною Росії в 1783 році, з тих пір там живуть росіяни. За якими підручниками історії ви вчилися?» - заявив користувач з ніком «НеБолтай!».

У відповідь Макфол запропонував росіянам спробувати відмовитися від подвійних стандартів. «Якщо ми повернемося в 1783 рік, щоб перекроїти кордони, чи означає це, що ви готові віддати Китаю Приморський край і частина Хабаровського? - поцікавився дипломат. - Я трохи читав історію».

Коли «історичні» аргументи були розгромлені в пух і прах, в хід пішли посилання на «право сильного». Нібито Росія тільки намагається захищатися в світі, де всім заправляє США. На це у колишнього посла теж знайшлося, що відповісти.

«Росія анексувала Крим, порушивши одну з найбільш священних норм міжнародної системи, встановленої ООН», - наполягає Макфол. На цьому дипломат вирішив поставити крапку і подальші суперечки з «кримнашістамі» порахував зайвими.

Нагадаємо, держсекретар США Ентоні Блінкен підтвердив, що його країна вважає Крим Україна, а російську окупацію півострова - нахабним запереченням сучасного міжнародного порядку.

Російські еліти вже думають, як не потрапити до кримінальних судів: Клімкін розповів про можливі механізми виплати Україні репарацій

середа, 30 листопад 2022, 8:24

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що Росія після завершення війни може погодитися на виплату репарацій Україні, як би парадоксально це не звучало. Така ситуація може скластися, якщо така схема буде пов'язана із частковим скасуван...

Тягнуть час, коли Україна поринає в пітьму: У Пентагоні заявили, що поки не планують передачу Україні систем Patriot

середа, 30 листопад 2022, 7:59

Міністерство оборони США поки не планує розпочати поставки систем Patriot для захисту українського неба від російських ракетних атак. Про це заявив речник Пентагону Пет Райдер, передають Патріоти України. Він зазначив, що протиповітряна оборона України...