Хіти тижня. Користуючись кримнашистською логікою: Екс-посол США у Москві запропонував віддати Китаю Приморський та Хабаровський край РФ

Ближче до сьомої річниці російської окупації Криму в соцмережах з новою силою розгорілася «кримнашістская» істерія. В одну з таких гарячих дискусій був втягнутий навіть колишній посол США в Росії Майкл Макфол. Дипломат запропонував «кримнашістам» слідувати їх же власною логікою і віддати частину Далекого Сходу на "історичну батьківщину", зазначають Патріоти України.

Гостра дискусія розгорілася після поста Макфола в Twitter, де він чітко заявив, що «Крим - це частина України». Користувачі з російськомовних акаунтів спробували посперечатися: мовляв Крим став російським ще в 1783 році, а, значить, і зараз повинен належати РФ.

«Крим став частиною Росії в 1783 році, з тих пір там живуть росіяни. За якими підручниками історії ви вчилися?» - заявив користувач з ніком «НеБолтай!».

У відповідь Макфол запропонував росіянам спробувати відмовитися від подвійних стандартів. «Якщо ми повернемося в 1783 рік, щоб перекроїти кордони, чи означає це, що ви готові віддати Китаю Приморський край і частина Хабаровського? - поцікавився дипломат. - Я трохи читав історію».

Коли «історичні» аргументи були розгромлені в пух і прах, в хід пішли посилання на «право сильного». Нібито Росія тільки намагається захищатися в світі, де всім заправляє США. На це у колишнього посла теж знайшлося, що відповісти.

«Росія анексувала Крим, порушивши одну з найбільш священних норм міжнародної системи, встановленої ООН», - наполягає Макфол. На цьому дипломат вирішив поставити крапку і подальші суперечки з «кримнашістамі» порахував зайвими.

Нагадаємо, держсекретар США Ентоні Блінкен підтвердив, що його країна вважає Крим Україна, а російську окупацію півострова - нахабним запереченням сучасного міжнародного порядку.

Кадиров заявив, що готовий відправити своїх солдат на Бєлгородщину для "ліквідації українських ДРГ"

понеділок, 5 червень 2023, 9:05

Глава Чечні (РФ) Рамзан Кадиров заявив, що готовий направити до Бєлгородської області свої підрозділи. Про це він у неділю, 5 червня написав у своєму Telegram-каналі. . На його думку, це було б "хорошим рішенням". . "Загалом кількість чеченських бі...

Битва за "дорогу життя" до Бахмута: Українські воїни розповіли, як давали відсіч російським загарбникам (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 8:42

Українські бійці із 3-ї штурмової бригади, які брали участь у боях за "дорогу життя" до Бахмута на Донеччині, розповіли про ту операцію. Основним завданням військових було зупинити обстріли життєво важливого для оборони міста шляху, водночас ворог вдав...