Хіти тижня. Коштовні "понти" фюрера Недоімперії Зла? У НАТО переглянули ризики нападу РФ на Україну

Тримання 100-тисячного війська на кордонах України у повній бойовій готовності обходиться Москві десь з $10 млн на добу. Однак при нинішніх цінах на газ та нафту викинути кілька мільярдів баксів на "гарячу" стадію "холодної" війни для Кремля не проблема

Метою Росії у збільшенні військової присутності на Донбасі є не розв'язання повномасштабної війни, а підвищення ставок для ведення діалогу на політичній арені. Методом нарощування ризиків військового вторгнення Кремль намагається шантажувати не лише саму Україну, а й Захід, зазначають Патріоти України.

Про це розповіла посол України при НАТО Наталія Галібаренко під час бесіди із журналістами "Європейської правди". Вона вказала, що такої думки дотримуються в Північноатлантичному альянсі, зіставляючи наявну інформацію.

"Ще на початку грудня НАТО серйозно оцінювало ризики нової агресії РФ проти України, але зараз члени Альянсу схиляються до думки, що Москва переслідує інші цілі. Після обміну даними та оцінками вони дійшли висновку, що Росія в такий спосіб підвищує власні ставки для ведення політичного діалогу", – вказала посол.

Галібаренко зазначила, що Кремлю таки вдалося досягти певних результатів, загострюючи градус ескалації біля кордонів України. Зокрема, російський президент Володимир Путін провів особисті переговори з лідером США Джо Байденом, а також направив вимоги щодо додаткових гарантій безпеки від НАТО.

"Росія поводиться за звичною схемою: спочатку маніпулює, підіймає ставки, загострює ситуацію, а потім погоджується домовлятися", – підсумувала дипломатка.

"Сьогодні одинадцять": У мережі показали кадри розвантаження ліквідованих в Україні окупантів (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 9:49

У мережі опубліковано відео, на якому зафіксовано, як розвантажують ящики з тілами "відмінусованих" в Україні окупантів, мобілізованих у Татарстані. "Двохсотих" привезли в місто Заїнськ, передають Патріоти України. Як видно з кадрів, у вантажівці – сім...

"Лендліз" від окупантів: Експерт пояснив, як до ЗСУ потрапляє рідкісна техніка з Росії та що це означає

вівторок, 7 лютий 2023, 9:46

Росіяни все частіше постачають ЗСУ рідкісний "лендліз". На фронті наші захисники беруть у трофеї російську техніку, яка часто випускається в обмежених партія. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів військово-політичний оглядач Олександр Коваленко, передают...