Хіти тижня. "Ковровые дорожки, цветы, пионеры. Слава освободителям Украины!": Жириновський пригрозив Києву вторненням і назвав дату (відео)

Скандальний російський політик Володимир Жириновський знову впав у маразм і пригрозив особисто приїхати до Києва для його взяття, повідомляють Патріоти України.

Більш того, депутат нелегітимної Держдуми розмріявся, що там просто на вокзалі його зустрічатимуть піонери з квітами. Неадекватний спіч лідера ЛДПР пролунав в ефірі пропагандистської програми "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

"Я вранці буду на Київському вокзалі, буду проводжати добровольців", – почав ділитися своїми неадекватними мріями Жириновський. Йому підіграв топпропагандист Кремля Володимир Соловйов й уїдливо запропонував українцям перейменувати Центральний залізничний вокзал Києва на "Московський" з нагоди запланованого прибуття туди Жириновського.

"Килимові доріжки, квіти, піонери. Слава визволителям України! Україну взагалі не будемо вживати – слава визволителям "Новоросії"! І "Новоросію" не будемо – слава визволителям Києва! Який раз Київ буде звільнений вже? У 1943 7 листопада? І ось ми 7 листопада!" – продовжив ділитися нетверезими планами скандальний російський депутат.

З архіву ПУ. "Я сьогодні не виспався": Зеленський відзначився дивною поведінкою під час виступу на форумі YES (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 19:30

Не знайшовши свій листок з підготовленою промовою, гарант вирішив імпровізувати. На форумі YES в Києві глава України відзначився дивним виступом. Свою промову Володимир Зеленський почав англійською мовою, після чого влаштував "інтерактив" з залом, спус...

"Нарешті настав час для звільнення окупованих територій": Азербайджан, як і Вірменія, запроваджує воєнний стан

неділя, 27 вересень 2020, 19:25

За словами депутата Хікмета Бабаогли, відповідне рішення буде затверджено президентом Ільхамом Алієвим протягом 48 годин. . "Нарешті настав час для звільнення окупованих територій. Ми закликаємо населення відповідних міст і районів дотримуватися вимог...