Хіти тижня. Красиво "відшив" Гриценка і точно проти "наркомана": ​Апаршин розказав, кого порадить Зеленському на посаду міністра оборони

"Справжній полковник" проти "конструктивних" Полторака з Муженком і Гриценка, котрий "високо піднявся". Схоже найкраща кандидатура як на нього - він сам. Однак слово за президентом.

Полковник Апаршин все ще сподівається на "маршальський жезл"?

Радник Володимира Зеленського з питань оборони Іван Апаршин каже, що не знає чи є в міністра оборони Степана Полторака шанси залишитись на посаді, бо рішення прийматиме новообраний президент. Про це він сказав в інтерв'ю Громадському, відповідаючи на запитання як він бачить можливість співпраці за президента Володимира Зеленського з міністром оборони Степаном Полтораком і начальником Генштабу Віктором Муженком, зазначають Патріоти України. «Я спілкуюся з паном Полтораком», - сказав він.

Зокрема коментуючи шанси Полторока залишитись Міністром, він відповів, що не знає, бо це рішення президента. «Якщо до мене будуть питання, що робити з паном Полтораком, я думаю, що я точно пораджу новому президенту — знайти нового кандидата на посаду міністра оборони», - сказав Апаршин.

На запитання, чи є у нього перелік людей, які мають стати міністром, він зауважив, що це не відноситься до його компетенції. «Ви як собі уявляєте — я з ранку до вечора сиджу з Зеленським і йому раджу? Я експерт з питань безпеки і оборони. Завтра виникне питання і пан президент захоче отримати більш детальну інформацію щодо кадрових призначень. Я йому висловлю свою позицію, але це не значить, що він мою позицію сприйме», - зазначив він.

Крім цього, радник Зеленського зауважив, що не бачить міністром оборони Анатолія Гриценка. «Я думаю, що Анатолій Гриценко вже не міністр оборони, він вже піднявся з цього рівня. Але це був найкращий міністр оборони за всі часи. Я це стверджую і можу це довести. Гриценко сам знає, де він має бути і чим займатися. Його партія піде на вибори до парламенту», - додав він.

На прохання журналістів назвати конкретне прізвище Апаршин заявив, що не скаже, тому що будь-який потенційний кандидат в «майбутньому умовно може стати «наркоманом».

А їм все мало: Мільйонери-"слуги народу" орендують житло за бюджетні кошти

понеділок, 1 червень 2020, 15:15

19 народних депутатів-мільйонерів зі "Слуги народу" орендують житло за бюджетні кошти. Про це повідомив Комітет виборців України. Всього у квітні компенсацію з бюджету на оренду житла отримали 52 народні депутати. Із них, відповідно до даних декларацій...

Хіти тижня. "После того, как "Вагнер" бросил на поле боя тело своего бойца, пропаганда Кремля массово стала распространять фейк, что это украинский психолог", - Злий Одесит

понеділок, 1 червень 2020, 15:00

За останні кілька днів російська пропаганда спробувала реалізувати цілий ряд вкидань проти України в контексті війни в Лівії. "Уже не в первый раз российская пропаганда пытается затянуть в ливийский конфликт Украину, сконцентрировав внимание международ...