Хіти тижня. Кремль доплигався: Через російську загрозу США запустять створення нового "Манхеттенського проекту"
Сполучені Штати мають намір посилити відрив в оперативній розвідці від амбітного Пекіну, і відправити ще далі в "печерний вік" Росію з її "вставаннями з колін" та шантажом європейських та пострадянських сусідів

ВМС і ВПС США створять єдину інформаційну мережу, що об'єднує оперативні дані про бойовій обстановці, яку начальник військово-морських операцій адмірал Майкл Глід порівняв з новим «Манхеттенським проектом», повідомляють Патріоти України з посиланням на Defense News.
Американське видання зазначає, що для збору даних з винищувачів і кораблів планується використовувати літаки-розвідники і безпілотники. Однією з основних цілей програми називається розосередження бойових сил по великій території, а не їх концентрація навколо авіаносця.
Таким чином у Вашингтоні хочуть доставити максимальне незручність потенційним супротивникам при здійсненні розвідки в море, а також, згідно з C4ISRNET, відповісти на питання, що відбуваються в збройних силах Китаю і Росії з реорганізації.
Запуск інформаційної системи ВМС спочатку планували на 2033 - 2035 роки, однак, згідно з Глід, зазначені терміни необхідно зрушити значно вліво.
Народні депутати ініціювали запит до президента Володимира Зеленського з проханням розглянути звільнення головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк, передають Патріоти України. Так, він зауважив, що рішення що...
Глава Чечні Рамзан Кадиров у своєму Telegram-каналі закликав Росію розширити війну та завдати ударів по країнах НАТО, які підтримують Україну зброєю, розвідданими та іншою допомогою, передають Патріоти України.
. Кадиров заявив, що чеченські підрозділ...